Restartujacy sie komputer

(Coockie3) #1

Witam potrzebuje pomocy w sprawie mojego kompa, jak w temacie komputer przy włączaniu dochodzi do momentu logowania ( windows xp i ten przesuwający się suwak) i monitor gaśnie, po chwili komputer resetuje się. Trym Awaryjny włącza się bez problemu tylko właśnie tryb normalny nie chce się włączyć, zaczęło się tak dziać od momentu wyłączenia komputera i próby ponownego jego włączenia. Nie instalowałem żadnego nowego oprogramowania, nie resetowałem go tylko normalnie wyłączyłem a potem włączyłem, przeinstalowałem windowsa z nadzieją że sie naprawi - na marne. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

(Herbi91) #2

hmmm... najczęstszą przyczyną samoistnych restartów jest zasilacz. Podaj jaka firma i moc.

(Cosik Ktosik) #3

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

W trybie awaryjnym:

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.