Restartujący się komputer

Od pewnego czasu niemoge włańczać żadnych gier, windows media player’a i czasami filmy, gdy włanczam, komputer włańcza się odnowa. Na samym początku tych problemów miałem zwalona grafike, wszystko takie jak by pikselowane. Prubowałem tryb awaryjny, naprawianie problemów, przywracanie systemu, no prawie wszystko. Macie może pomysł co sie moze dziać mam: ADM Athlon XP 2600+ 2.09 GHz, 512 MB RAM, READON 9200 SERIES

Proszę zmienić temat na konkretny i poprawić błędy w poście. Inaczej topic wyląduje w śmietniku.

Włącz BSODa

niewiem co to jest a co najwarzniejsze jak to włączyć ?? i co mam w niem zrobić sprawdzić

kliknij na w/w LINK

miałem blue screena i coś tam pisało czy coś to znaczy

no jasne, skopiuj go i wklej błedy krytyczne

na samym początku wyświetliło się że najprawdopodobniej jest to błąd pliku ATI3DUAG.dll . ten plik kojaży mi sie z firma karty graficznej. moze trzeba przeinstalować sterowniki ?? a w podgladzie zdarzeń pisze coś takiego: Podjęto próbę zamiany chronionego pliku systemowego c:\windows\system32\ati3duag.dll. Dla zachowania stabilności systemu została przywrócona wersja oryginalna pliku. Wersja złego pliku: 6.14.10.196.

za drugim razem na dole wyswietliło się : *** ATI3DUAG.DLL - Adrress BFA87ACD base at BFA32000, CateStamp 3f627fb6

Złączono Posta : 02.12.2005 (Pią) 16:41

już wszystko jest ok. znalazłęm ten plik w sewice pack 2 i zastą piłem tamty plik nowym, restart i ok DZIĘKI że mnie nakierowałeś

pozdro :smiley: