Restarty kompa, pełno śmieci

Witam w Nowym roku. A więc mój problem: komp się resetował więc sprawdziłem go programami i okazało się ze było mnóstwo trojanów i innego badziewia. Po podczas skanowania antywirem zresetował się i pojawił się blue screen, ale komputer udało mi się w końcu uruchomić. Prosiłbym o sprawdzenie czy pozbyłem się już wszystkich śmieci.

Acha jest jeszcze problem z udostępnieniem czegoś na sieci. To co miałem udostępnione działa i można ściągać po sieci, ale nie mogę udostępnić nowych katalogów. Wyskakuje taki komunikat:

“Przy próbie udostępniania (nazwa katalogu) wystąpił błąd. Nieprawidłowe dane. Zasoby udostępnione niezostały utworzone w tym czasie”

Wklejam logi. A no i oczywiście NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :slight_smile:

i z silenta:

Usuń Hijackiem te wpisy:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start -> uruchom -> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzebne przy autostarcie programy :slight_smile:

Udostępnianie nadal nie działa, ale problem już nieważny ponieważ okazało się że jest uszkodzony dysk i idzie na gwarancje, więc będzie nowy system :slight_smile:

Dzięki za wszystko.