Restowanie hasła W WIN7

Witam. Kupiłem sobie dzisiaj laptopa (Samsung z win7 był ostatni, więc dali mi go z wystawy). Po przyjściu do domu okazało się, że nie mam hasła.

Zadzwoniłem tam i podali mi hasło, ale ono nie wchodzi. Podjadę tam w poniedziałek. Na razie pozostaje resetowanie hasła, ale tu mam problemy.

Wkładam pendriva, ale w kreatorze resetowania hasła wyskakuje mi : ten dysk nie jest dyskiem resetowania hasła. (a na górze tej informacji tj. nie może odnaleźć pliku). Na tym pendrivie musi być jakiś plik?

pomóżcie…

Jak ustawisz hasło to w kontach użytkowników po lewej stronie trzeba kliknąć Utwórz dysk resetowania hasła wtedy podpinasz pendrive , podajesz hasło w kreatorze zapisujesz i to wszystko. Twój dysk resetowania hasła jest gotowy.Bardzo często ludzie zapominają to zrobić bądź nie wiedzą , że jest potrzebne coś takiego w razie zapomnienia hasła.Ja polecę Ci wykonanie tej czynności z tego tematu http://forum.dobreprogramy.pl/ophcrack-gdy-zapomnisz-hasla-t449331.html nie dość , że poznasz hasło to odzyskasz je szybko.