Rezygnacja z liveboxa

(Pat621) #1

Wiatm!

Mam pytanie umowa na neostrade kończy mi sie za rok czy moge szybciej zrezygnować z liveboxa. Bo przekonałem sie że to niejest tak wspanały sprzęt jak mi mówili koledzy. Zgóry dzięki za odpowiedz.

(Pat621) #2

No tak też chce przejść do netii ale dopiero za rok bo mie bo miałem umowe na 2 lata. Z z liveboxa niewiem czy nie moge teraz zrezygnować i kupić routera.

(Pat621) #3

wiem że nikt nie zabroni alle za liveboxa trzeba płacić co miesiąc ja go niechce schować do szafy tylko oddać i nie płacić za niego tylko nie wiem czy moge zrezygnować.

To sprawdź w umowie którą podpisywałeś z TP.

(Dnpln) #5

Możesz zrezygnować z liveboxa, tylko daj o tym znać TP.Umowę o dzierżawę liveboxa podpisujesz na rok. Także radze jak najszybciej go oddać.

W ogóle jest to najgorsze urządzenie jakie widziałem. Niby ma trzymać cały czas połączenie, a zrywa ile tylko razy się da. Najlepszym modemem , który oferuje tp jest speed touch 330.

chyba, że potrzebujesz routera to już we własnej kwestii.

(Kobra10) #6

****** prawda..... idziesz kiedy tylko zechcesz i mówisz im ze nie chcesz juz dzireżawić livebox'a. oni kwitują Ci odbiór całego zestawu na protokole zdawczo-odbiorczym i dostajesz kwitek ze oddałes go w całeosci i jest wszystko siii.....

Pozdrawiam

(kris) #7

Nie prościej zadzwonić do tp i dowiedzieć się wszystkiego od nich .

(Pat621) #8

niestety nie bo jak zadzwoniłem i zapytałem to tak mi odpowiedziała że nic z tego nie wiedziałem za wszelką cene chciała mnie przekonać żeby nie rezygnować i konkretnej odpowiedzi nie dała. Poprostu z nimi sie nieda normalnie porozmawiać.