Rezygnacja z liveboxa

Wiatm!

Mam pytanie umowa na neostrade kończy mi sie za rok czy moge szybciej zrezygnować z liveboxa. Bo przekonałem sie że to niejest tak wspanały sprzęt jak mi mówili koledzy. Zgóry dzięki za odpowiedz.

No tak też chce przejść do netii ale dopiero za rok bo mie bo miałem umowe na 2 lata. Z z liveboxa niewiem czy nie moge teraz zrezygnować i kupić routera.

wiem że nikt nie zabroni alle za liveboxa trzeba płacić co miesiąc ja go niechce schować do szafy tylko oddać i nie płacić za niego tylko nie wiem czy moge zrezygnować.

To sprawdź w umowie którą podpisywałeś z TP.

Możesz zrezygnować z liveboxa, tylko daj o tym znać TP.Umowę o dzierżawę liveboxa podpisujesz na rok. Także radze jak najszybciej go oddać.

W ogóle jest to najgorsze urządzenie jakie widziałem. Niby ma trzymać cały czas połączenie, a zrywa ile tylko razy się da. Najlepszym modemem , który oferuje tp jest speed touch 330.

chyba, że potrzebujesz routera to już we własnej kwestii.

****** prawda… idziesz kiedy tylko zechcesz i mówisz im ze nie chcesz juz dzireżawić livebox’a. oni kwitują Ci odbiór całego zestawu na protokole zdawczo-odbiorczym i dostajesz kwitek ze oddałes go w całeosci i jest wszystko siii…

Pozdrawiam

Nie prościej zadzwonić do tp i dowiedzieć się wszystkiego od nich .

niestety nie bo jak zadzwoniłem i zapytałem to tak mi odpowiedziała że nic z tego nie wiedziałem za wszelką cene chciała mnie przekonać żeby nie rezygnować i konkretnej odpowiedzi nie dała. Poprostu z nimi sie nieda normalnie porozmawiać.