RJ45 + WiFi + W7 = problem z WiFi

Sprawa wyglada tak. Byla Vista, byl upgrade na W7. Zadnych problemow ze sterownikami nie ma, sa najnowsze. Nie pamietam juz nazwy urzadzenia ale moge nastepnym razem spisac. Wyglada to tak. Po duzych walkach z routerem i multimedia… udalo mi sie aby lapal IP. Ale to nie jest problem. Problemem jest to, ze normalnie mimo, ze wpisalem wszystkie dane gitara to nie laczy z wifi natomiast jak polacze jeszcze kablem pod ethernet to mi lapie i przez rj45 i przez wifi. Jak odlacze przewod rj45 to zaraz mi wywala i wifi… Normalnie ■■■. Na Viscie wszystko ladnie latalo. Poniewaz nie mialem opcji spisania danych i dostania sie do routera to musialem go do fabrycznych zresetowac. Wiem, ze urzadzenie jest sprawne bo i siebie na chacie z moim adapterem sprawdzalem i sie laczylo. Nawet przez oba i nie rozlaczalo. Mysle, ze jestem niedoinformowany w kwestii W7 najwidoczniej i nie umiem skonfigurowac. W logach routera nie bylo nic ciekawego. Ktos ma pomysly dlaczego normalnie nie chce sie laczyc z wifi? Sterowniki najnowsze (aktualne), system czysty, pstryczek wlaczony (wifi). Kombinowalem z wylaczaniem karty sieciowej, diagnostyka i nic.

Miałem też podobny problem ale u mnie było na odwrót , wi-fi działało jak trzeba , ale sieciówka nie widziała routera . Walczyłem parę godzin , i co się okazało ? Sterowniki karty sieciowej były do bani , usunąłem stery oraz całe połączenie sieciowe , windows 7 poszukał i zainstalował swoje stery i od tego czasu spokój.Pozdrawiam

Hm to byloby bardzo dziwne. Bo jak chcialem zaktualizowac sterownik to pisalo, ze jest aktualny. W koncu innego niz ten z CD nie wykmini skoro nie bedzie mial polaczenia do internetu? Wezme podejrze jeszcze identyfikatory sprzetu i sciagne ze strony producenta ale jezeli to nie pomoze to ja nie wiem. Podejrzewam, ze lepiej zainstalowac od producenta sterowniki do wifi i problem zniknie. Szkoda, ze osoba u ktorej to robie nie ma plytki ze sterownikami bo pewnie wszystko bylo dostepne :wink: