RMVB do AVI konerwerter

(Babcia66612) #1

Witam,

poszukuje programu do konwerterowania RMVB do AVI ale tak abym mógł wybrać, że avi może zajmować max 700 mb (płyta CD)

Pozdrawiam i czekam na odp,

xXxMAROKOxXx

(Łukasz14) #2

xXxMAROKOxXx , uwierz mi, google naprawdę nie gryzie... LINK

(floyd) #3

Uwierz mi, że google gryzie. Naprawdę uważasz, że ludzie nie umieją się posługiwać google? Po otworzeniu twojego linku gogle wyszukało kilkaset stron. Próbować wszystkie? CI co pytają się tutaj mają nadzieję, że ktoś kto używa już odpowiedniego programu zasugeruje im który byłby najbardziej odpowiedni i czy np. darmowy czy płatny itd. Rozumiesz?

(Babcia66612) #4

... chcę Cię poinformować, że przeszukałem sporo stron, aby znaleźć konwerter do moich potrzeb ale sie niestety nie udało... Chyba nie przeczytałeś do końca mojego posta. Potrzebuję konwertera, który przekonwerteruje rmvb do avi, ale tak aby avi nie zajmowało więcej niż standard płyty CD (700 MB).

Pozdrawiam i czekam na odp,

xXxMAROKOxXx

(Łukasz14) #5

xXxMAROKOxXx , a jaki film ściągłeś i chcesz skonwertować?

(Stasiek1240) #6

FormatFactory, darmowy -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... ctory+1.65

Można konwertować *.rmvb, do *.avi, a także masa innych formatów. Co do rozmiaru to trzeba by poeksperymentować z ustawieniami konwersji.

Jakie to ma znaczenie, co do tematu?

(Babcia66612) #7

Łukasz14 , dostałem film przerobiony na ten format nagrywany własną kamerą:slight_smile: Nie ma to nic do piracta;]

stasiek1240 , dzięki zaraz oblukam;]

Pozdrawiam,

xXxMAROKOxXx