RMVB i napisy...(nie działają)

Mam film w RMVB i napisy robione pod film z Divx`a. Jak odpalam film i napisy to mi napisy nie dzialaja. Ponoć trza tam jakieś FPS czy cos pozmieniac… nie wiem… Może mi ktos powiedziec jak mam to zaradzic :] A powiem ze szukałem w forumowej Szukajce :wink: i jakos nic nie znalazlem. Przy okazji moze mi ktos powie o co chodzi z tym FPS-em :]

Pozdrawiam…

P.S. Z góry przepraszam jak zły dział :D:D

Frames per second (FPS) - liczba ramek na sekundę - to standardowa miara prędkości wyświetlania ruchomych obrazów - takich, jak np. w telewizji (stała FPS zależna od standardu nadawania), filmach odtwarzanych na komputerze (stała FPS zależna od sposobu zakodowania filmu) czy też w grach komputerowych i innych systemach generowania grafiki w czasie rzeczywistym (zmienna FPS zależna od wydajności sprzętu).


Niska FPS powoduje u widza wrażenie "skoków" obrazu. Wysoka FPS jest dla widza nieodróżnialna od płynnego ruchu, wrażenie takie ma miejsce dla FPS ok. 70 i wyższej. Jest to związane z tym, iż oko ludzkie jest w stanie zarejestrować nie więcej niż 60 obrazów w ciągu sekundy.

źródło: wikipedia.pl

filmy odtwarzane w formacie rmvb pod allpayer rowniez nie moglem polapac sie w napisach bo jak piszesz ich nie widac…ale juz w bestplayer idzie bez problemu

pozdrawiam :slight_smile:

No w BestPLayerze napisy dzialaja :slight_smile: Tylko mam jakies minutowe opoznienie :stuck_out_tongue: Musze innym napisow poszukac. Ale w Vplayerze ani CinemaPlayerze i AllPlayerze nie dzialaja…:frowning: