Robić Crossfire czy kupić jeszcze lepszą grafikę?

Witam,

opłaca się robić crossfire dwóch kart AMD Radeon HD 7790 OC 1GB na szynach 128bit ?? [konkretnie to by się rozchodziło o MSI],

zastanawiam się jaki będzie wzrost wydajności, a może lepiej kupić np. AMD Radeon HD 7950 OC 2GB ??? [jedna karta]

aktualnie jestem w posiadaniu MSI Radeon HD 7790 OC 1GB 128bit po OC: 1200/1600[6400MHz], może by tak sprzedać tę grafikę??

gdybym sprzedał tego MSI to budżet jaki bym miał max to 800zł,

jakie doświadczenie macie? co radzicie?

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup pojedynczej karty graficznej.

bogdanos0 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki Zdzisławie za radę

PS

pojawi się ode mnie odłoszenie o MSI Radeon HD 7790 OC 1GB 128bit, tak na marginesie dodam, że podkręcając kartę Afterburner`em udało mi się uzyskać wynik dla karty [nie dla całej platformy]6044 punkty w 3DMark 11, w ogłoszeniu więcej istotnych info podam [tylko do domu niech wrócę], także jak kogoś by interesowała ta karta [stan NOWY] to wypatrujcie pod wieczór ogłoszenia

PS

będę schodził z ceny [poniżej 500zł]

Pozdrawiam

to na pewno będziesz musiał zejść bo nowa karta od MSI HD7790 kosztuje 466zł

http://www.morele.net/karta-graficzna-m … oc-570131/

kupować na morele??? raz tam zamówiłem jedną rzecz to czekałem tydzień, a pakowanie nie było najlepsze

PS

a te ich niektóre ceny… “towar z tira” chyba mają

Najlepiej zobacz na allegro za ile sprzedają używane (niby stan nowy, ale została użyta), odejmij ze 20zł, bo podkręciłeś, ujmij kolejne 15zł, żeby szybciej sprzedać i powinno pójść.

Na allegro się pytają i dają mi uwagi, ale nie kupują, tylko skrzynkę pocztową mi zapełniają, ostatecznie zszedłem do 440zł, niżej nie zejdę