Robić Crossfire czy kupić jeszcze lepszą grafikę?

(bogdanos0) #1

Witam,

opłaca się robić crossfire dwóch kart AMD Radeon HD 7790 OC 1GB na szynach 128bit ?? [konkretnie to by się rozchodziło o MSI],

zastanawiam się jaki będzie wzrost wydajności, a może lepiej kupić np. AMD Radeon HD 7950 OC 2GB ???? [jedna karta]

aktualnie jestem w posiadaniu MSI Radeon HD 7790 OC 1GB 128bit po OC: 1200/1600[6400MHz], może by tak sprzedać tę grafikę??

gdybym sprzedał tego MSI to budżet jaki bym miał max to 800zł,

jakie doświadczenie macie? co radzicie?

(X Zdzislawx) #2

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup pojedynczej karty graficznej.

(Dimatheus) #3

bogdanos0 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

(bogdanos0) #4

Dzięki Zdzisławie za radę

PS

pojawi się ode mnie odłoszenie o MSI Radeon HD 7790 OC 1GB 128bit, tak na marginesie dodam, że podkręcając kartę Afterburner`em udało mi się uzyskać wynik dla karty [nie dla całej platformy]6044 punkty w 3DMark 11, w ogłoszeniu więcej istotnych info podam [tylko do domu niech wrócę], także jak kogoś by interesowała ta karta [stan NOWY] to wypatrujcie pod wieczór ogłoszenia

PS

będę schodził z ceny [poniżej 500zł]

Pozdrawiam

(dolar444) #5

to na pewno będziesz musiał zejść bo nowa karta od MSI HD7790 kosztuje 466zł

http://www.morele.net/karta-graficzna-m ... oc-570131/

(bogdanos0) #6

kupować na morele??? raz tam zamówiłem jedną rzecz to czekałem tydzień, a pakowanie nie było najlepsze

PS

a te ich niektóre ceny... "towar z tira" chyba mają

(X Zdzislawx) #7

Najlepiej zobacz na allegro za ile sprzedają używane (niby stan nowy, ale została użyta), odejmij ze 20zł, bo podkręciłeś, ujmij kolejne 15zł, żeby szybciej sprzedać i powinno pójść.

(bogdanos0) #8

Na allegro się pytają i dają mi uwagi, ale nie kupują, tylko skrzynkę pocztową mi zapełniają, ostatecznie zszedłem do 440zł, niżej nie zejdę