Robienie filmiku

Witam,

Na pewno to już było na forum, ale ja nawet nie wiem jak to fachowo nazwać totez proszę o wyrozumiałość. Poszukuję programu, w którym będę mógł powycinać urywki filmików z aparatu (format .avi), złączyć w jeden filmik i dodać dźwięk, ew jakieś wstawki zdjęć i napisy.

Co jest godnego polecenia, ogranioczmy się do freeware :stuck_out_tongue:

hmm… jeżeli jestem kompletnym nowicjuszem w robieniu tego typu dzieł to na początek zabawy polecam Windows Movie Maker.

Vaumauzer

MOvie Maker?!? Najprostszy i najlepszy jest virtual dub mod. Nawet gdzieś w sieci krąży spolszczony ten program więc jest godny polecenia.

:slight_smile:

A ja polecam najnowszy numer PC Format (1 2008). Jest tam pełna wersja bardzo dobrego Power Director 5ve. Cena 6,50zł

polecam:

Sony Vegas Movie Studio

Jest płatny, ale warto zobaczyć, trial 30 dni. Łatwy w obsłudze. Sam czasami używam.

Lub Windows Movie Maker, dostępny z każdym Windows.

Kupiłem dziś rano…

Ale, mam problem, w mailu nie dosałem klucza aktywacyjnego… Zarejestrowałem się na stronie producenta, aby znaleźć klucz. Wszystki pięknie, na liście posiadanych przeze mnie produktów jest Power Director, dzisiejsza data rejestreacj i klucz, który jest… za krótki :?

Możesz mi pomóc?

Z tym to już musisz do producenta a nie do nas. Napisz do nich.

Napisałem, napisałem od razu, ale nie kwapili się odpisać od południa. Może jutro dostanę odpowiedź :-x

bardzo dobry program to Photo Story 3, wymaga legalnego systemu, jest po polsku

na pewno wypróbuje, dzięki.

A tak w ramach śmiesznej ciekawostki, tkneło mnie, aby zajrzeć na forum PC Formatu, znalazłem nawet temat o tym samym problemie:

http://www.pcformat.pl/forum/showthread.php?tid=60378

No ale tam nie dość, że ludzie pisać nie potrafią to w każdym topicu dyskutują jak crakować Simsy :stuck_out_tongue:

Viva la forum DP :mrgreen: