Robienie zdjęć panoramicznych

Witam

Poszukuje programu, ale nie na żadną stronę internetową ani nic, tylko zwykły program, w którym będę mógł zrobić wirtualne obrotowe wnętrze tak jak jest np. na tej stronie.

Chcę, aby można to było zrobić na podstawie: zrobię zdjęcia (np. swojego pokoju), jakoś to posklejam w tym programie (czy jakoś tak) i jak to zrobię i zapiszę, będę mógł to odtworzyć w tym programie i będę mógł w nim obracać ten obraz jak na stronie wyżej.

Czyli jednym słowem poszukuje programu do robienia takich efektów, ale nie na stronę internetową tylko zwykły program, w którym zrobię to co wyżej napisałem i będę mógł to jeszcze w tym programie to odtworzyć.

Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi.

Jeśli nie idzie tego tak zrobić, ale efekt wyjdzie taki sam to też proszę o takie propozycje :slight_smile:

Proszę o pomoc jest mi to bardzo potrzebne ![-o<

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Określenie “obrotowe wnętrza” jest trafne i sympatyczne, ale przyjęła się nazwa

“zdjęcia panoramiczne” :slight_smile: .

Nie polecę Ci żadnych, bo ich nie wypróbowywałam, chyba jednak znajdziesz coś

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=zdj … rogram&lr=

Życzę powodzenia i dobrej zabawy.

Dzięki, to już wiem czemu jak wpisałem w google obrotowe wnętrza się nie pojawiało to co chcę :smiley:

Przejże te wyniki wyszukiwania.

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam =D>

Mój kumpel ma super opcje w telefonie co do zdjęć panoramicznych…

A panoramę można na PC zrobić złączając zdjęcia, w byle jakim edytorze.

No tak, ale ja szukam tez programu w którym będę mógł obracać wnętrzami, tak jak jest na tej stronie co podałem w pierwszym poście. W tych wynikach co podała magdalena1999 znalazłem kilka programów, ale są to wersje trial i nie instaluje ich bo boję się, że będą na określony okres czasu i nie mam ich jak przetestować, a jak zainstaluje teraz, to nie będę potem mógł skorzystać, a potrzebuje najpierw zrobić zdjęcia, potem zainstalować ten program. Muszę zrobić zdjęcia sali gimnastycznej i zrobić tak, jak jest na tej stronie, czyli że będę mógł tym obrazem ruszać.

Pozdrawiam

Może to:

http://graphicssoft.about.com/gi/dynami … %7Edersch/

Jeżeli nie możesz znaleźć po polsku, próbuj po angielsku, zawsze coś znajdziesz. Tym razem słowa, które wpisałam w Google brzmiały: “panoramic”, “software” i “free” :slight_smile: .

Może o to chodzi?

http://www.wpanorama.com/wpanorama.php?r=1211102817

nie wiem czy ten temat jest aktualny ale od dluzszego czasu próbóje zagłebic wiedze na temat fotografiii tworzenia zdjec panoramicznych.

Mysle ze wszystko zalezy od tego jakiego aparatu urzywasz i ile zrobiles ujec danego miejsca i jakiej jakosci ma byc to zdjecie.

Jezeli kupiles nowy aparat to powinienes miec oprogramoewanie do niego i nie ma co kombinowac i wyszukiwac innych programow bo te wystarcza tylko musisz je rozgryzc.

Jezeli nie to: ja uzywam Panorama Maker 3 nie jest skomplikowany a efekt jak na poczatkujacego amatora uwazam ze calkiem niezly.

Mozesz zrobic panorame pionowa, pozioma i 360 stopni obrotowa.

Dobra rada :

umiesc aparat na statywie i rob jak najwiecej ujec