RocketDock i pokaż pulpit

Witam

Mam pytanie. Da się zrobić żeby po kliknięciu tego przycisku koło zegara po prawej tj. pokaż pulpit nie znikał mi rocketdock ? Ewentualnie jest jakiś program podobny do rocketdock który nie znika przy kliknięciu przycisku pokaż pulpit. Ps nie chodzi mi o tą metodę że się tworzy skrót na pulpicie bo właściwie jak chce się cofnąc do pulpitu więc po co m ito na pulpicie.

Cześć.Musisz w ustawieniach rocketdock ustawić -zawsze na wierzchu,wtedy nie znika z pulpitu.Jeden minus na każdej otwartej karcie (obojętnie co to jest),zawsze masz pasek rocket tam gdzie go umieścisz na pulpicie.Testowałem minutę temu.

No właśnie. A co do tego sposobu z natotnikiem. mi on nie działa. Wsadzałem go na pasek i zawsze po kliknięciu uruchamiało mi się coś takiego :

bez-tytubu.jpg

Cokolwiek kliknę za każdym razem zamiast pokazywać mi pulpit to ten głupi program się włącza. Aby zminimalizować muszę kliknąć PPM na ikonkę i dopiero wtedy mogę wybrać minimalizację. Nie da się od razu po kliknięciu ?

ObjectDock jest dosyć podobnym programem ale miałem go kilka miesięcy i czegoś takiego nie było. Wypróbuj jeśli chcesz. :slight_smile: