RocketDock przestał działać po użyciu programu Jv16 PowerTool

(Progrot) #1

Witam.

Miałem program RocketDock i działał okej 

pewnego dnia włączyłem sobie program  Jv16 PowerTool 2014 i zrobiłem Wyczyść i napraw mój komputer. Zrobiło się do końca i normalnie po godzinie użytkowania komputera wył. i poszedłem spać.

Na drugi dzień wł. a pasek programu RocketDock był w stanie standardowym, wszystko się zresetowało do normalnego oryginalnego stanu wszystkie ikony.

I teraz jak ustawię ponownie, powsadzam te ikony do tego paska to i tak po ponownym uruchomieniu komputera jest tak samo czyli pusty pasek jak w oryginale.

Nie wiem co mam zrobić 

(stranger 004) #2

Problemem może tu się okazać program, który użyłeś do czyszczenia - po prostu - niejako z “rozpędu” wyczyścił Ci wpisy w rejestrze dot. RD. A sam  Jv16 PowerTool może działa w tle tzn. po zamknięciu przeglądarki czyści wszystkie wpisy - poszukaj w ustawieniach PowerTool. Ze swej strony do czyszczenia polecam ccleaner - też usuwa wpisy w rejestrze, ale RD jeszcze nigdy mi nie usunął :slight_smile:

(Progrot) #3

trafiłeś w sedno. Zainstalowałem program revo uninstaller i odinstalowałem tego RocketDock-a i ponownie zainstalowałem i jest wszystko okej.

Dziękuje I Temat do zamkniecia.