Rodzielczość monitora

Witam mam mały problem.

Wczoraj po przypadkowej zmianie częstotliwości odświeżania ekranu monitora pojawił się problem z rodzielczością ekranu. Jest on nieprawidłowo rozmieszczony, z prawej strony monitora jest kilkucentymetrowy brak ekranu ( czarny pasek). W żaden sposób nie mogę tego zmienić.

Posiadam monitor LCD “Benq”, karta graficzna GeForce 7600 GT.

Nawet przeinstalowanie systemu nic nie dało.

Również podczas uruchamiania systemu widać tylko część obrazu, tak samo jak na pulpicie.

Proszę o porady jak rozwiązać ten problem

Cześć!

Zobacz czy w menu monitora nie ma opcji rozmieszczenia ekranu np. proporcjonalna czy cały ekran.

W menu monitora jest opcja automatycznego dopasowywania ekranu ale to tez nic nie daje.

A nie mam opcji ręcznego ustawienia. Podaj dokładny model tego monitora.

Ręczne ustawienia także nic nie dają. Ten czarny pasek z prawej strony monitora jest całkowicie nieaktywny. Model monitora to FP92W

Witaj ponownie!

Jeśli masz xp to uruchom go w trybie vga i sprawdź czy nadal masz te paski w viscie tez chyba jest ta możliwość. Jeżeli monitor jest sprawny to wydaje mi się, że to kwestia ustawień. Miałem podobnie ale przyczyną był wadliwy monitor.

mariuszj91 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.