RogueKiller - 9.2.4 powoduje BSOD 0x00000124 za każdym razem

RogueKiller - 9.2.4 powoduje BSOD za każdym razem

Na 100%, to RK pokazuje Ci problem. Poczytałeś o tym błędzie? Od problemów z procesorem i napięciami, podkręcaniem itd. A w podglądzie zdarzeń, to jakie krytyczne błędy systemowe są u Ciebie?

Pobierz bluscreenview. Podasz, co pokazuje.

Takie pierwsze skojarzenie, że pokazał się wierzchołek góry problemów.

Ok… komputer działa , mogę teraz uruchomić program a następnie sprobuje włączyć i skanowanie i mam na zamówienie BSOD…

Uważasz, że każde oprogramowanie może być wolne od BUG-ów… ?

 

BlueScreenView - 0 błędów… PUSTO

 

 C:\Windows\Minidump (is ENABLED!

 

SYSTEM nie zarejestruje tego typu BSOD lub tego typu zdarzeń nawet jeśli rejestrowanie jest włączone (ponieważ NIE pokazuje się info, żeby System Odzyskał sprawność po błędzie)…

 

Owszem inne błędy pokaże lub inne BSOD - tak ale tego nie…

Założę się, że masz inny system niż mój…

 

Win 7 64-bit

 

EDIT:

Widzę, że mnóstwo użytkowników ma podobny problem … na angielskich forach roi się od tego typu postów…

Program do WYRZUCENIA. Zainstaluje inny, wolny od błędów program :wink:

Mam także win7 x64. Jednak nic nie ulepszałem, ale gdybym to robił i wystąpił błąd taki, jak u Ciebie, tobym przywracał pierwotne parametry, znaczy zacząłbym od zresetowania biosu. Czy by mi wyszło, czy nie, to i tak nie stawiałbym nowego systemu na konflikcie ustawień w biosie. Taki sprzęt, jak u Ciebie, to super wydajny zestaw i na domyślnych wartościach producentów, powinien super chodzić.

Co do skanera, to korzystałem z CCE. Nowych wersji RK nawet nie próbowałem, bo nie mają tego, co stare, jakieś okrojone, choć dają więcej wyboru.

A “stop 0x124” is fundamentally different to many other types of bluescreens because it stems from a hardware complaint.

 

“Stop 0x124” zasadniczo różni się od wielu innych rodzajów niebieskich ekranów, ponieważ wynika z “dolegliwość” sprzętu.

 

Program może zawierac np. jakąś bibliotekę lub sterownik, który powoduje konflikt z systemem w trakcie “próby” skanowania…

W tym przypadku system nie może zarejestrować błędu, w folderze brak DUMP-a  (mały zrzut LUB zrzut jądra) … i tak nie zapisze dumpa…

 

Co dokłanie jaki plik spowodować błąd , niezwykle trudno wykryć , to jest żmudna robota, która pochłonie dnie i noce i lepiej się w to nie bawić … szkoda na to czasu…