Router AR-904u problem

(Adrian Gora14) #1

Siemka

Mam router AR-904u (http://www.asmax.tami.pl/index.php?id=2&idp=5523) mógłby mi ktoś powiedzieć jak włączyć w nim usługę sieci bezprzewodowej tak ,żeby chodziło w Lapku przez WiFi.

Jeszcze mam jeden taki problem, Podłanczam ten router kablem Ethernet do karty sieciowej i wszystko połączone tak jak trzeba a net mi nie działa. Poprostu tak długo się ładuję... i wyskakuje komunikat "nie można odnależć strony" ??

(Bambosz107) #2

a instalowałeś ten router? sterowniki czy coś? płytka na pewno była

(sdar) #3

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

(bober370) #4

jeżeli jest to internet przez LAN to musisz w ustawiech internetowych zmienić ustewienia LAN

(Adrian Gora14) #5

Mam sterowniki, ale stery są tylko potrzebne gdybym chciał podłączyć router przez usb do kompa. A ja mam podłączony przez odpowiedni kabel do karty sieciowej. (na komputerze Stacjonarnym) Ale internet tak się wlecze,że nie może nawet załadować strony.

(Bambosz107) #6

jak nie da sie żadnej strony załadować to znaczy że coś nie działa, a nie ze sie wlecze, sterowniki do karty sieciowej aktualne? zainstalowane? sprawdź w menedżerze urzadzeń czy nie ma pytajników

(Adrian Gora14) #7

wszystko zainstalowane

(bober370) #8

a w ustwieniach lan masz poustawiane wszystko ?

(Lukasz Zajac19) #9

Witam mam problem z routerem AR-904u ASMAX chciałem za jego pomocą połaczyc komputer i konsole ps3 wczoraj jeszcze net mi przez jakis czas smigał mam neostrade i po sciaganięciu patcha do Call of duty rozłaczył mi sie i teraz nie mam ani na kompie ani w konsoli router świeci z komputerem jest połaczony za pomocą sieciówki ustawiłem go na stronie która producent podaje ale dalej nie działa. w menadżerze urzadzen mam brak sterownika w PCI device czy możliwe ze to przez to i co to oznacza żebym wiedział jaki ściągnąć sterownik??? prosze o pomoc bo niestety musze teraz działac na modemie z neostrady ale musze uruchomic w konsoli bo bez niego to nie ma takiej frajdy z gry

(Adrian Gora14) #10

Sterowniki są w tedy potrzebne kiedy wpinasz router pod usb...

TUTAJ masz instrukcje: (napewno się przyda) ftp://ftp.asmax.pl/pub/instrukcje/ar-90 ... r-904u.pdf :wink:

(Lukasz Zajac19) #11

niestety link nie działa ale problem w tym ze mimo ze sie zaloguje na stronie producenta i wszystko ustawie jak w instrukcji dołaczonej do routera to nadal ni edziała i w dodatku na poczatku miałem przez pare godzin neta na tym routerze podłaczonego przez kabel ethernet a teraz wogóle mi go nie wykrywa jedynie przez usb i nie wiem co mam robic bez kitu pytałem u gościa od którego kupiłem router i koles z serwisu sam nie wie kazał mi go przynieśc ze moze w nim co s jest walniete nie powiem jak mnie to wkurza hehe bo wydałem pieniadze a nic z tego bo nie działa

(Adrian Gora14) #12

Rozumiem, że podłanczasz kabel ethernet do karty sieciowej w komputerze stacjonarnym?? U mojego kolegii było tak samo, za nic w świecie nie chciało wykryć routera. Zrobiłem mu formata i śmiga. Komp był tak zaśmiecony ,tyle razy były wgrywane stery m.in od nestraday lub routera itp.... :arrow: Lub może nie masz wgranej karty sieciowej?? :idea:. // Najlepszym rozwiązaniem będzie format.

Link działa: ftp://ftp.asmax.pl/pub/instrukcje/ar-90 ... r-904u.pdf

Do otwierania *.pdf: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... Build+2129

(Remix) #13

Witam!

Ludzie przecież 904U nie ma WiFi !!

Co so ustawień - jeśli DHCP działa poprawnie to ustaw w ustawieniach sieciowych automatyczne pobieranie IP i TCP/IP też.

Jeśli wszystko będziesz miał dobrze ustawione to będzie śmigać. Mam taki sam router (wcześniej go używałem, teraz jako rezerwowy) i działa wyśmeinicie. Nie trzeba ŻADNYCH sterowników, jeśli nie używasz USB.