Router AR-904u problem

Siemka

Mam router AR-904u (http://www.asmax.tami.pl/index.php?id=2&idp=5523) mógłby mi ktoś powiedzieć jak włączyć w nim usługę sieci bezprzewodowej tak ,żeby chodziło w Lapku przez WiFi.

Jeszcze mam jeden taki problem, Podłanczam ten router kablem Ethernet do karty sieciowej i wszystko połączone tak jak trzeba a net mi nie działa. Poprostu tak długo się ładuję… i wyskakuje komunikat “nie można odnależć strony” ??

a instalowałeś ten router? sterowniki czy coś? płytka na pewno była

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

jeżeli jest to internet przez LAN to musisz w ustawiech internetowych zmienić ustewienia LAN

Mam sterowniki, ale stery są tylko potrzebne gdybym chciał podłączyć router przez usb do kompa. A ja mam podłączony przez odpowiedni kabel do karty sieciowej. (na komputerze Stacjonarnym) Ale internet tak się wlecze,że nie może nawet załadować strony.

jak nie da sie żadnej strony załadować to znaczy że coś nie działa, a nie ze sie wlecze, sterowniki do karty sieciowej aktualne? zainstalowane? sprawdź w menedżerze urzadzeń czy nie ma pytajników

wszystko zainstalowane

a w ustwieniach lan masz poustawiane wszystko ?

Witam mam problem z routerem AR-904u ASMAX chciałem za jego pomocą połaczyc komputer i konsole ps3 wczoraj jeszcze net mi przez jakis czas smigał mam neostrade i po sciaganięciu patcha do Call of duty rozłaczył mi sie i teraz nie mam ani na kompie ani w konsoli router świeci z komputerem jest połaczony za pomocą sieciówki ustawiłem go na stronie która producent podaje ale dalej nie działa. w menadżerze urzadzen mam brak sterownika w PCI device czy możliwe ze to przez to i co to oznacza żebym wiedział jaki ściągnąć sterownik??? prosze o pomoc bo niestety musze teraz działac na modemie z neostrady ale musze uruchomic w konsoli bo bez niego to nie ma takiej frajdy z gry

Sterowniki są w tedy potrzebne kiedy wpinasz router pod usb…

TUTAJ masz instrukcje: (napewno się przyda) ftp://ftp.asmax.pl/pub/instrukcje/ar-90 … r-904u.pdf :wink:

niestety link nie działa ale problem w tym ze mimo ze sie zaloguje na stronie producenta i wszystko ustawie jak w instrukcji dołaczonej do routera to nadal ni edziała i w dodatku na poczatku miałem przez pare godzin neta na tym routerze podłaczonego przez kabel ethernet a teraz wogóle mi go nie wykrywa jedynie przez usb i nie wiem co mam robic bez kitu pytałem u gościa od którego kupiłem router i koles z serwisu sam nie wie kazał mi go przynieśc ze moze w nim co s jest walniete nie powiem jak mnie to wkurza hehe bo wydałem pieniadze a nic z tego bo nie działa

Rozumiem, że podłanczasz kabel ethernet do karty sieciowej w komputerze stacjonarnym?? U mojego kolegii było tak samo, za nic w świecie nie chciało wykryć routera. Zrobiłem mu formata i śmiga. Komp był tak zaśmiecony ,tyle razy były wgrywane stery m.in od nestraday lub routera itp… :arrow: Lub może nie masz wgranej karty sieciowej?? :idea:. // Najlepszym rozwiązaniem będzie format.

Link działa: ftp://ftp.asmax.pl/pub/instrukcje/ar-90 … r-904u.pdf

Do otwierania *.pdf: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Build+2129

Witam!

Ludzie przecież 904U nie ma WiFi !!

Co so ustawień - jeśli DHCP działa poprawnie to ustaw w ustawieniach sieciowych automatyczne pobieranie IP i TCP/IP też.

Jeśli wszystko będziesz miał dobrze ustawione to będzie śmigać. Mam taki sam router (wcześniej go używałem, teraz jako rezerwowy) i działa wyśmeinicie. Nie trzeba ŻADNYCH sterowników, jeśli nie używasz USB.