Router blisko subwoofera

Witam. Mam taki otóż problem. Posiadam router Linksys WAG200G od stycznia tego roku i działał bez zarzutu. Od ok miesiąca zmieniłam mu miejsce leży na subwooferze Creative. Dziś zaobserwowałam taka sytuację że siedząc na internecie po prostu rozłączyło mnie i nie mogłam połączyć się przez ok pół godziny. Dioda ADSL routerze świeciła ale Internet już nie. I stąd moje pytanie czy to że router jest na subwooferze może wpłynąć na jego działanie/psućie się? Proszę o konkretne i fachowe odpowiedzi.

PS. W obecnej chwili Internet działa ale odłączyłam router na 10 minut i załączyłam ponownie.

groldominika uważam że nie ma mowy aby się coś psuło. Ja mam router na subwoferze też Creative już ok, 2 lat i net mi działa doskonale. Router niby mam Speedtouch, ale myślę że to nie robi różnicy. Ja bym szukał gdzieś indziej przyczyny a nie to że on leży na subwoferze :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile:

Ok dzięki za pocieszenie. Myślę że to może być jakąś chwilowa usterka na linii (oby). Póki co teraz działa ok.

Położenie na subwooferze może wpłynąć np. na luty na płytce drukowanej, które mogą się rozlecieć jeśli była w nich jakaś wada fabryczna. Choć oczywiście nie musi być to przyczyną zaniku sygnału.