Router blisko subwoofera


(Groldominika) #1

Witam. Mam taki otóż problem. Posiadam router Linksys WAG200G od stycznia tego roku i działał bez zarzutu. Od ok miesiąca zmieniłam mu miejsce leży na subwooferze Creative. Dziś zaobserwowałam taka sytuację że siedząc na internecie po prostu rozłączyło mnie i nie mogłam połączyć się przez ok pół godziny. Dioda ADSL routerze świeciła ale Internet już nie. I stąd moje pytanie czy to że router jest na subwooferze może wpłynąć na jego działanie/psućie się? Proszę o konkretne i fachowe odpowiedzi.

PS. W obecnej chwili Internet działa ale odłączyłam router na 10 minut i załączyłam ponownie.


(Zbysiek4) #2

groldominika uważam że nie ma mowy aby się coś psuło. Ja mam router na subwoferze też Creative już ok, 2 lat i net mi działa doskonale. Router niby mam Speedtouch, ale myślę że to nie robi różnicy. Ja bym szukał gdzieś indziej przyczyny a nie to że on leży na subwoferze :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile:


(Groldominika) #3

Ok dzięki za pocieszenie. Myślę że to może być jakąś chwilowa usterka na linii (oby). Póki co teraz działa ok.


(dark__jedi) #4

Położenie na subwooferze może wpłynąć np. na luty na płytce drukowanej, które mogą się rozlecieć jeśli była w nich jakaś wada fabryczna. Choć oczywiście nie musi być to przyczyną zaniku sygnału.