Router blokuje zmiane IP

(Errorek95) #1

Witam,

Internet mam w UPC i łączę się przez router netgear wnr 2000.

Zostałem zbanowany w pewnej grze na ip. Z racji tego, że UPC ma stałe ip to trzeba zmienić adres mac.

No i zmieniam je a ip zostaje takie samo. W końcu spróbowałem podłączyc komputer bezpośrednio do modemu i adres ip sie zmienił

Jedna liczba zmieniła sie z 74 na 75 no i jest super, moge wejść na serwer gdzie jestem zbanowany.

Lecz gdy podłącze mój komputer przez router, to ip znowu wraca do starego, czyli na 74.

Co moge zrobić, żeby nawet jak jestem podłączony przez router mieć ten nowy adres ip?

Pozdrawiam.

errorek95 , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

(skrzek) #3

Rozumiem, że MAC adres zmieniasz na routerze, a nie właściwościach połaczenia sieciowego na kompie???

(Errorek95) #4

Zmieniałem różnego typu programami do zmiany MAC i ręcznie właśnie przez ustawienia kart sieciowej.

A jak zmienić MAC routera to nie mam pojęcia.. Szukałem w ustawieniach routera ale nic takiego nie znalazłem.

(skrzek) #5

instrukcja obsługi naprawdę nie gryzie!!!

(Errorek95) #6