Router D-Link 2640R często się rozłącza

Witam wszystkich. Otóż mam problem routerem D-Link 2640R. Przez pierwsze 2-3 miesiące użytkowania chodził świetnie, nie rozłączał się w ogóle. A teraz mam problem. Mianowicie bardzo często się rozłącza i to nie jest wina ADSL. Zielona dioda “Internet” nagle staję się czerwona. Próbowałem aktualizować firmware, ale nie mogę bo pojawia się nie chciany error -

Server Error

A file system error was detected on the RomPager server…

Może wiecie co zrobić, jak zaktualizować firmware ?

Z strony producenta zasaj ręcznie ftp://ftp.dlink.pl/ lub z http://www.dlink.pl/cs/Satellite?c=Tech … FDLWrapper

Sorry, że prawie po 2 tyg. kontynuuje temat, ale nie miałem dostępu do internetu. Kurczę, kupiłem nowy router D-Link. Identyczny jaki miałem wcześniej czyli D-Link 2640R. Nadal się rozłącza co jakieś 30 minut. Ja już nie wiem co robić, firmware nie mogę ściągnąć ze strony producenta bo pojawia się błąd “550 CWD failed. No Permission”. Najgorsze jest to, że wybuliłem te 160zł za kolejne problemy z internetem. Dodam, że 1 router działał bezproblemowo przez jakieś pół roku. Komputer formatowany, wszystkie sterowniki zainstalowane, internet - neostrada 2mb. Macie jakieś pomysły? Z góry dzięki.