Router D-Link DIR-615 jak restartować przez WWW?

(Mlody993) #1

Witam,

mam taki problem, że w domu mam 2 takie same Routery D-Link DIR-615 i mam taki problem, że ten drugi musi działać w trybie Access Point, żeby internet był w kompie i Xboxie w innym przypadku nie ma internetu i przez to nie mogę w niego wejść przez WWW, bo gdy wpisuje adres to wyświetlają mi się ustawienia Routera 1. Może da się inaczej ustawić, abym mógł konfigurować i 1 i 2 router?

Problem jest taki, że ten Router 2 gdy nie jest używany net co jakiś czas łapie zwieche i niby jest połączenie, ale strony się nie wyświetlają, gg nie działa itp., muszę wtedy sięgać do tyłu i wyciągać mu zasilanie potem wkładać i działa, przycisk odświeżenia nie działa, nie wiem czemu… mryga niebieska dioda cały czas, potem przestaje ale router nie uruchamia się ponownie.

Z poziomu WWW w routerze jest opcja Neu Starten (po niemiecku routery oba), jak to brałem to router się wyłączał i włączał od nowa, a teraz jak działa jako AP nie mogę się do niego dostać. ;/ Ktoś wie, jak uruchamiać ponownie ten router, albo co ustawić, aby był internet i żebym mógł mieć 2 adresy do 2 routerów ?

Bardzo proszę o szybką pomoc, jest mi to potrzebne. :frowning:

@edit:

Problem rozwiązany. :slight_smile: W routerze 1 wszedłem w klientów LAN i znalazłem Router 2, wpisałem jego ADRES w przeglądarkę i jest ;] Mogę go uruchamiać ponownie i zmieniać jego ustawienia.

(roobal) #2

Podpinałeś kablek bezpośrednio do drugiego routera? Napisz tak w ogóle jakie IP mają oba routery.

Pozdrawiam!

(Mlody993) #3

Rozwiązane, ale dzięki za fatygę. :slight_smile: Właśnie nie znałem adresu drugiego Routera, dlatego nie mogłem go konfigurować.