Router D-Link DSL-2640B i internet NETII. Problem

Witam.

Założyłem poprzedni temat w złej kategorii. Teraz liczę na pomoc z waszej strony :slight_smile:

Tydzień temu zakupiłem modemo-router jak w tytule. Internet normalnie działa, w routerze podłączony mam kabel telefoniczny, kabel ETHERNET i zasilanie lecz głównie chodzi mi o ten kabel ETHERNET. Jest on podłączony do komputera a nie chce żeby on tam był podłączony bo mój router jest “uziemiony” na promieniu komputera. Chcę go mieć w centralnym miejscu domu a nie w pokoju gdzie znajduje się mój PC. Internet posiadam z Netii ADSL i modem jaki otrzymałem od operatora to Speedtouch 330 z którego już nie korzystam [pisze jakby to było do czegoś potrzebne]. Skracając : Czy jest możliwość połączenia z internetem przez mój modemo-router bez konieczności połączeni routera z kartą sieciową w PC ? Próbowałem już go odłączyć ale wtedy sieć działa ale nie ma internetu.Bardzo proszę o pomoc i odpowiedzi. Pozdrawiam Serdecznie.

Jest możliwość bezprzewodowego połączenia komputera z internetem za pośrednictwem Twojego routera, jeśli w komputerze znajduje się karta sieci bezprzewodowej.

No jest ! Ale nie chce się połączyć bo wyskakuje problem. Sieć znajduje ale na tym koniec. Komórka też nie chce się połączyć jak ETHERNET jest wypięty. :confused: