Router do Neo i Multimedia

(Nowy10) #1

mam pytanie, czy jest model obsługujacy zarówno neostradę jak i internet z kablówki multimedia?

teraz korzystam z neostrady ale będę jechał niedługo do domu i chcę zabrać laptopa ze sobą i router aby móc korzystać tam z netu multimedia

czy to możliwe i czy jest takowy model?

z gory dziekuje za pomoc

pozdrawiam

Złączono Posta : 25.09.2006 (Pon) 23:39

poproszę oczywiście o linki

(Adrian) #2

chyba że model firmy cisco posiadający miejsca na wicki: kupujesz router za około 8tyś, który ma np 4 miejsca na wicki i wkładasz sobie jeden na neostradę (około 2tyś) i drugi na kablówkę (następne 2 tyś) i wszystki ci lata że aż miło patrzeć, acha do tego jeszcze musisz dokupić cisco IOS (system operacyjny; nie pamiętam dokładnie kwoty ale zależy jak zaawansowany chcesz mieć system jest to drugie tyle co sam router); no i zapisujesz się na akademię cisco (przeważnie 4 semestry = 2 lata, kosztuje coś około 2tyś) żeby umieć to wszystko okiełznać 8)

...a tak na poważnie to nie spotkałem się z takim modelem oprócz tego co napisałem

Ja bym wolał kupić np. Router EDIMAX (BR-6624), który można dostać już za ok. 500 zł. A to nie jest jedyny router potrafiący to czego wymaga zakładający temat.

A, nie doczytałem.

http://tiny.pl/7sjn