Router Edimax nie rozdziela sygnału na wszystkie urządzenia

(Zed251) #1

Do routera mam podłączony komputer stacjonarny przez kabel, laptop przez wi-fi oraz czasami korzytam z telefonu tez przez wi-fi. Problem polega na tym ze albo internet mam na laptopie albo na kompie stacjonarnym i komórce. Nie wiem od czego na którym. Dziwne jest jeszcze to ze na każdym urządzeniu pokazuje że internet jest ale nie można otworzyc strony.

(Neon1992) #2

Może spróbuj zmienić adresy serwerów DNS.

GoogleDNS: 8.8.8.8

OpenDNS: 208.67.222.222

zed251 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(Zed251) #4

Słabo sie na tym znam. Chcialem wejsc na strone konfiguracji routera ale nie chce sie połaczyc.

Wczesniej korzystałem z usług innego operatora, router nie mial hasła i bylo ok. a jak zmieniłem dostawce i monter założyl haslo to wszystko sie popsuło.

(Marcin1972) #5

Nie napisałeś kto jest dostawcą internetu. W ten sposób zachowuje się Vectra. Możesz korzystać tylko z dwóch komputerów jednocześnie.

Jeden "po kablu’, drugi wifi. Jest to chore ograniczenie Vectry. Pewnie masz podobnie :frowning:

(Zed251) #6

To jest radiówka, jakis lokalny dostawca. Może maja jakieś ograniczenia, jutro zadzwonie do nich i zapytam.