Router... HELP!

Witam

Wiec tak … Jestem uzytkownikiem Neostrady 640kb/s i chcialbym sobie kupic router zeby moc podzielic sygnal internetowy na 2 kompy :stuck_out_tongue:

Poleccie mi jaki mam sobie kupic router do tego … Natomiast chcialbym zeby ten router nie przeszkadzal mi w grze przez internet . Jestem graczem w Counter Strike Source i nie chcialbym miec Pingow wysokich gdyz to uniemozliwia gre :wink: . Mam pytanie czy bede mogl rowniez poprzez ten router podlaczyc Ipoda Toucha poprzez Wi-Fi ? Prosze poleccie mi router tak max do 250 zl … zeby spelnial ww wymogi ( pingi w CS:S i Wi-Fi do Ipod) Dziekuje

Pozdrawiam

Linksys :

http://allegro.pl/item302399950_linksys … i_usb.html

tylko ten router co podał technik_elektro , lepszego w tej cenie nie znajdziesz

Nie bede miec pingow poprzez bezprzewodowe polaczenie ;> ?

zależy, czy na tym drugim nie będzie bardzo eksploatowane łącze, a poza tym można ustawić dzielenie łącza

ja na liveboxsie po wifi mam w cs 1,6 pingi w granicach 20ms :stuck_out_tongue: i poniżej.

jak to technik_elektro udało ci sie osiągnąć ???

pingi będziesz miał na d-linku i liveboksie

Musze byc pewny ze nie bede miec . Bo jestem zapalonym graczem CSS i nie chce rezygnowac z gry wiec … co w koncu bede miec czy nie ? ;>

**Pablo** ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.