Router i neostrada TP

Witam spalił mi się modem z To Sagem i kupiłem router TP-LINK TD-8840 . Gdy ściągam coś to często się zdarza że przestaje pobierać plik i wygląda to tak jak by się zawiesiło . Nie wiem czym może być to spowodowane ale jest to uciążliwe dla MNIE :frowning:

No i po tym zwichu co robisz? Po chwili dalej się pobiera? Czy resetujesz router? Jaka neo?

czym pobierasz? przeglądarką(jak tak to jaką) czy jakimś programem?

jeśli przeglądarką to ze stron serwisów hostingowych (rapidshare.com etc.) czy z normalnych stron?

Ściągam z rapidshare.com i innych :slight_smile: Jak jest zwiecha to się już nic nie da zrobić :frowning: Trzeba od nowa zaczynać pobieranie:( Po zwiechu już się nie odwiesza;(

A jaka przeglądarka moze spróbuj inna FF.

A co z miejscem na dysku?

FF używam i na IE próbowałem nawet programy do ściągania i nadal to samo :frowning: na c mam wolne 15 GB a na d nie pytaj :stuck_out_tongue:

Hmm sprawdź czy się zawsze tak dzieje przy ściąganiu… A jak normalne serfowanie?

czasem mulasto ;( Ale no używając Azureusa to sćiaga cały czas

A jaka szybkość Neostrady?

Sprawdź jeszcze szybkość - http://www.komputerswiat.pl/nettest/

Twój wynik:

Szybkość ściągania: 957 kb/s (119.6 kB/s)

Szybkość wysyłania: 203 kb/s (25.4 kB/s)

Właśnie przeprowadziłem mały test i zauważyłem że podczas pobierania pliku z normalnej strony po zawieszeniu się ściągania wystarczy kliknąć stop i dać znów strat i leci dalej ściąganie :slight_smile:

I kolejny problem znalazłem :frowning: Nie mogę oglądać filmików na serwiskach takich jak youtube ,maxior itd:( sciaga się do jakiegoś momentu i koniec;(