Router + jego konfiguracja

Witam.

Mam router i rodzielonego neta na dwa komputery, ostatnio był u mnie fachowiec poniewaz cos sie stało(zresetował się router) i ja i drugi komp nie miał neta. Teraz mam pytanie. Bo mam zamiar zrobić formata? Jeśli zrobię formata? Router musze konfigurować na nowo zeby był internet w dwoch komputerach (chodzi mi o konfiguracje w Pc, bo z tego co słyszałem cała konfiguracja sie zapisuje bezposrednio w routerze i po formacie nie trzeba na nowo konfigorować routera) Czy tylko podpinam kabelek do routera i net smiga na dwoch kompach?

pozdrawiam denzi

po zrobieniu formata net dalej będzie, masz racje konfiguracja jest zapisana w routerze nie na pc

Napewno? Ponieważ już dużo kasy wydałem na tych całych ‘fachowców’ i nie mam zamiaru kolejnych pięciu dych wyrzucać w błoto!

Bo system mi już pada, nie mam ochoty bawić się w jego naprawę, czyli ułatwię sobie sprawę i zrobie formata :slight_smile:

Mam obecnie Windows Proffesional mam zamiar sie przeżucić na Windows 2000

I czy to jest pewne, postawie na nowo system i nic nie muszę konfigurować? odrazu będzie ładnie net śmigał, tak?

Pozdrawiam :lol:

Na 100000000000000…%

okej. dzięki wielkie za pomoc. :slight_smile:

pozdrawiam :lol:

@edit

Router się konfiguruę dopiero gdy zostanie zresetowany (zresetowane opcje routera) :?:

spok w razie pytań pisz na GG :mrgreen:

Złączono Posta : 07.12.2007 (Pią) 19:44

znam sie trochę na routerach, wiem jak je konfigurować, w razie problemów pisz na pewno pomogę