Router netgear dg834g v5 problem!

Witam mam pewien problem zrobiłem sobie sieć domową, udostępniłem pliki, które chcę przesłać z kompa na laptopa i gdy zaczynam je przesyłać rozłącza się router.Czy wiecie co mam zrobić aby przesłać te pliki (rozmiar plików 7gb). A i sieć mam przez router.Na laptopie system operacyjny to win 7 a na kompie xp.

Proszę o pomoc.

Pobierz sobie ten darmowy programik (inSSIDer 2.0.7.0126) i sprawdź czy jakiś inny router sąsiada nie nadaje na tym samym kanale (CHANNEL) jeśli będziecie na tym samym to będą się zakłócać i będziesz musiał zmienić w ustawieniach w routerze na inny wolny od 1 do 12 chyba. Dobrze by było abyś na czas testu rozłączył połączenie pomiędzy kompem a routerem to wtedy więcej sieci zobaczysz. Ja na początku jak kupiłem router miałem problem że mi często na chwilę net wywalało i nie miałem pełnej prędkości łącza. Druga możliwość to podłącz komputery kablami do routera i zobacz co się stanie :wink:

Sajmon1111 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif