Router Netia 2 Mb/s

Witam. Mam netie 2 MB/s na Lini TP. Muszę kupić router ale nie wiem jaki. Mile jest widziany TP-Link lub D-Link. Proszę o modele. Mogę dać za niego 180 zł. Może mieć bajery typu serwer drukarki lub złącze usb.

A Google masz od czego ? Poszukaj sobie co ci pasuje.

Jeżeli na lini TPSY to z jej parametrami “ADSL 2+”

Jaki ma być ?

bezprzewodowy czy przewodowy ?

Każdy, z obsługą ADSL i Annex A

powiem Ci ,iż się przekonałam że cena nie gra roli kupiłam TP-link le DSL za 80 zł i mam podłączone pod niego- laptopa i 2 komputery ,działa bez zarzutu,nie spowalnia internetu jestem zadowolona ,czasem się wydaje że co droższe to lepsze ,nie zawsze tak jest ,fakt droższe może mają więcej funkcji ale dla użytkowników domowych często nie są one potrzebne :wink:

Musi mieć wi fi, a jakieś modele konkretne bo tego jest multum. Najlepiej z vico albo komputronik. To w końcu Adsl 2+ czy Adsl ?

Adsl 2+ idż do sklepu i powiedz że do neo z tepsy ( omijaj szerokim łukiem linksysa odkąd przeją go cisco firma paradoksalnie zeszła na psy :evil: pod względem oprogramowania routerów które się wieszają ).

Kiedyś routery linksysa chodziły za…će a teraz na nowe modele po prostu szkoda słów.

Aha dzięki. TP-Link lub D-Link ?

kowalczyk2333 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

Ja bym brał TP-Link.

Cena nie gra roli, ale rolę gra firma. Przy czym np. TP-Link produkuje dobry sprzęt, a jest tanią firmą.

Kupiłem router TP-Link TD-W8910G. Zostało mi jedynie kupić serwer drukarki aby podłączyć drukarkę. W sensie technicznym nie mam jej gdzie położyć na biurku.