Router nie 'podaje' sieci do kompa

Mam router D-Link DL-524. Przez pierwsze dwa miesiące swojego życia działał prawidłowo. Ale wczoraj zrobił mi psikusa i na PeCecie nie było neta. I co ciekawe na laptopie przez wifi był. Reset kompa nic nie dawał, wyłączanie i włączanie karty sieciowej też nie, aż w końcu pomogło mu proste wypięcie routera z gniazdka na chwilę. Dzisiaj psikus zrobił się taki, że sieci nie ma wcale. Reset routera do ustawień fabrycznych nic nie daje, no i na dodatek komp nie łączy się z routerem, więc nie ma mowy o zmianie ustawień czy wymianie firmwarea. Próba ponownej instalacji też odpada, bo tu też komp routera nie widzi. Więc siedzę teraz z powrotem, po staremu na bezpośrednio na kablu, tylko laptop się marnuje.

I tu w końcu zachodzi pytanie: czy coś da się z tym zrobić, czy oddać go do serwisu, bo gwarancji jeszcze sporo?

Na tyle ile zdążyłem zgooglować sprawę, to nikt takich problemów raczej nie miał, tylko ogólnie ludzie się skarżyli na ten sprzęt :wink: Plz, help.

Widać, że sieciówka sprawna (teraz masz sieć przez nią). Wiec router jak najbardziej podejrzany. Jak masz na gwarancji to oddaj.