Router PLANET ADE 4110 Big Problem!

Witam wszystkich.

Mam big problem z routerem Planet Ade 4110.

Otóz chce zrobic w nim przekierowanie portów i za jasną cholere nie moge.

Mam siec zrobiona na dwa komputery domowe,łacze to NEO+

Przekeriowanie portów robie w Virtual Server

wpisue tak

TCP:

Publik port start 4662

Publik port end 4662

Private port 4662

IP 10.0.0.51 [to jest ip mojego koompa]

UDP:

Publik port start 4672

Publik port end 4672

Provate port 4672

IP moje

I tak samo robie z DC++.

I przekierowanie moje nie działa,dalej jestem PASIV w Direct C…

wiec jak widac robie wszystko prawidłowo tak jak ma być i jest opisane w instrukcji…a przynajmniej mi sie tak wydaje ze robie wszystko ok

Probowąłem równiez robic to za pomoca DMZ,aby przekierowac automatycznie na mój koomp wszystkie porty no i klapa jedna wielka dalej nic,przekeriowanie niedziała.

Czy ktos miał taki problem?> a moze cos zle robie?

Moze ktos pomóz mi?

dodam jeszcze ze IP na moim kompie i drugim jest przypisane na sztywno a DCHP wyłaczone aby nie przydzielał automatycznie sam,a adfresy IP były stałe

A w instrukcji dołączonej do routera tego nie ma? :slight_smile:

Jak przekierować porty na grę, ale oczywiście zamiast tych 44405 i 55901 dajesz Twoje porty (jakie chcesz przekierować), a zamiast 10.0.0.2 IP na którego kompa ma być przekierowane (jego wewnętrzne IP!)

@ford_focus ;

Problem w tym ze robie tak jak jest w instrukcji tak jak napisąłem wyzej.

no i dalej nie działa…moze zapomniam o czyms,ale raczej mało molziwe bo robie to z instrukcja w ręku i w taki sposób w jaki wyczytąłem w sieci na róznych styronach.

Wiec z mojego punktu widzenia wszystko jest jak najbardziej ok.

Tylko do cholery czemu to nie działa ??

Ani za pomoca Virtual Server ani za pomoca DMZ,dmz troche łatwiejsze bo nie trzba wpisywac wszystkich tylko wystarczy Enabled zaznaczyc i wpisac IP aby wszystkie porty automatycznie rpzekeirowąlo,tylko sęk w tym ze lipa tak samo jak za pomoca virtuala.

Jakies pomysły,macie,sugestie?

P.s:

10.0.0.2 to jest adres rutera mój jest na kompie 10.0.0.51

Człowieku jeszcze jeden taki post w dziale technicznym a zostaniesz uhonorowany ostrzeżeniem.

Forum to nie piaskownica :twisted:

wie ktos jak ten problem rozwiazac i przekierowac te porty?

DC mi działac nie chce… :?