Router strona locahost pusa problem

mam taki problem z routerem, kiedyś się bawiłem i sobie zablokowałem stronę dostepu wlasnie do tego samego routera czyli 192.168.1.1 :lol: i teraz jak to wlaczam to jest cała biała strona. On dziala normalnie ale nie mam do niego dostepu a potrzebuje…

Wszystko by było fajnie ale nie moge go nawet zresetować nie wiem czy to robie źle czy dobrze bo nie mam instrukcji

wciskam przycisk reset i trzymałem nawet minute przy wlaczaonym routerze nic to nie daje, cały czas działa neostrada a ta strona jest zablokowana

router to TP LINK tdw8910g

bardzo prosze o pomoc, nawet kupiłem specjalnie inny rouer znowu z tp linka tylko ze w8901g ale na nim przestał mi działać internet, nic nie zmieniałem w konfiguracji, tak sobie działał jakieś pół roku i nagle przestał łaczyc z netem , nie byl resetowany bo te dane od neo dalej sa wpisane.

takze mam problem z tymi tplinkami albo pecha… ;(

W instrukcji pisze, żeby zresetować ustawienia do fabrycznych trzeba wcisnąć przycisk reset, włączyć routera i trzymać ten reset jeszcze przez 5 sec.

czyli wcisnąć przy wyłączonym, i trzymając podpiąć kabel zasilania? i jeszcze potem trzymać 5sek?

Tak zrobię i zaraz napiszę czy sie udało.

Dodane 12.08.2011 (Pt) 15:11

DZIEKI CHŁOPIE JESTEŚ WIELKI, 2 LATA SIE Z TYM BORYKAŁEM i nie potrzebnie kupiłem drugi router który i tak sie zepsuł, teraz ten w8910g działa mi jak chciałem za to dzieki

a moze ktos wie czemu ten w8901g nie chce działać internet neostrady adsl.

Dioda na routerze swieci sie ciągłym zielonym swiatełkiem kiedy wloze mu wtyczne rj45, swieci sie takze WAN ciaglym zielonym ale nie swieci ani nie mruga dioda “Internet”, ten router działał pół roku, nie ruszałem w nim nic i nagle tak sam z siebie przestał działać internet, LAn działa.

Stało sie to w czerwcu były burze dosyć często, może to być przyczyna? Bo sam router działa, i adsl odbiera tylko nie łączy z netem.

Ten drugi TP link ma wbudowany modem. RJ45 powinieneś do niego podłączyć z pominięciem modemu od neo, no i skonfigurować od podstaw wpisując parametry łącza, hasła dostępowe i takie tam.