Router TD-W8950ND instalator Easy Setup Assistant problem

Siemka, kupiłem router z modemem o takim modelu: TD-W8950ND. Włożyłem płytkę instalacyjną do napędu, kliknąłem “Wstępna instalacja” i wyskoczyło mi jak podłączyć router do komputera. Wszystko zrobiłem jak należy i gdy klikam na zakończenie instalacji, komputer mi się resetuje. Zgodnie z tym co pisze w tej książeczce dołączonej do routera, po kliknięciu na zakończenie instalacji powinien się wyświetlić Easy Setup Assistant, abym mógł zainstalować oprogramowanie z płytki. Próbowałem uruchomić ten Easy Setup Assistant bezpośrednio z płyty, ale komputer też się resetuje. Coś z tym musi być nie tak. Proszę o pomoc.

http://www.tp-link.com/en/products/deta … 950ND#down zobacz pełną instrukcje do routera i zaloguj się bez tej płyty używając adresu 1921.168.1.1 login admin hasło admin .

Wiem, że mogę zrobić instalację bez płyty (i pewnie tak zrobię), ale nie wiem, dlaczego instalacja z płyty nie działa??

patrixus97 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Dzwoniłem do obsługi technicznej i już wiem o co chodzi. To jakiś problem z kartą sieciową, to dlatego nie mogłem dobrze skonfigurować routera. Natomiast podpiąłem laptopa do routera tymi wszystkimi kablami, wszedłem na adres 192.168.1.1 i skonfigurowałem połączenie na laptopie. Na stacjonarnym mam płytę główną ASRock N68-S ze zintegrowaną kartą sieciową. W Menedżerze urządzeń pisze mi coś takiego: Karta sieciowa-WAN/ATM/ADSL miniport. Co może być nie tak z moją kartą sieciową? Może powinienem zainstalować nowe sterowniki?

Przeinstaluj sterowniki http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/N68-S/?cat=Download

Na przyszłość jak wyszukiwać sterowniki: brak-plikow-podczas-instalacji-t491490.html?hilit=Name#p3097602

Pozdrawiam.

Wiem, że stery są na stronie producenta i byłem tam, wybieram system Widnows xp, i co stamtąd mam ściągnąć? Możesz mi to opisać krok po kroku?

Sprawdź NVIDIA all in 1 driver ver:1518, są to stery do chipsetu i one powinny zawierać sterowniki do karty sieciowej, skoro karta sieciowa jest zintegrowana. Zainstaluj normalnie (szukasz pliku install, setup itp.) albo w menedżerze urządzeń prawy przycisk myszy na urządzenie i opcja Aktualizuj i opcja wskazania sterowników na dysku.

Ok, ściągnąłem i już wszystko działa, naprawdę wielkie dzięki :slight_smile: