Router TP-Link czy nie zamuli w grach?

Witam!

Piszę ten post bo nie wiem czy router,który mam zamiar kupić będzie działał dobrze i szybko.No to tak gram w jakąś grę sieciową np. Counter Strike i czy jeżeli miał bym router TP-Link TD-W8901G

http://allegro.pl/item1128869124_router_tp_link_td_w8901g_wifi_gwarancja.html i gdybym sie z nim połączył przez wi-fi to czy by był miał jakis wyższy ping czy by muliło i czy grało by się dobrze???I czy by było lepsze rozwiązanie połączyć sie kablem Lan Rj45.??

Proszę o pomoc i od długie wyczerpujące odpowiedzi??A i jeszcze moim dostawcą netu jest Netia i moja szybkość to 1.3mb/s i to jestchyba ADSL.A i jeszcze jest tak ze internet mam z netii a telefon stacjonarny z TP,mówie to gdyby stało sie wazne.

Pozdr.

Dodane 10.07.2010 (So) 16:49

No mógł by ktoś cos napisać??

…coś…

A tak na poważnie, pingi z tego modemu po Wi-Fi (przy maksymalnym poziomie sygnału) są identyczne jak po LANie, wiem bo używałem już wiele różnych modemów ADSL. Powiedz jeszcze tylko jaką kartę sieciową WiFi będziesz używał ?

TP-Link robi dobre routery, wiem bo sam mam jeden. Wątpię aby coś Ci muliło bo wifi w standardzie g czy b ma znacznie większą max prędkość od tej którą Ci daje dostawca internetu. A tak btw… chcesz podłączyć stacjonarnego PC czy laptopa? Bo jak stacjonarnego to chyba lepiej kablem podłączyć się do routera bo i tak nigdzie z nim chyba nie będziesz się przemieszczał :stuck_out_tongue: No chyba, że będą w osobnych pomieszczeniach to wtedy wifi.

Moja karta Wifi w Laptopie to Intel® PRO/Wireless 3945ABG Network Connection