Router TP-Link TD-W8901G i neostrada

Prosze o pomoc gdyz juz nie wytrzymuej z tym.

Kompletnie nie mogę se z tym poradzić i doprawdy nie wiem czemu to nie działa :confused:

próbowałem chyba na kazdych ustawieniach obecnie na tyhc:

StatusVirtual Circuit: PVC2

Status:activated

VPI:0

VCI:35

ATM Qos: UBR

PCR:0

ISP: PPPoA

nazwa uzytkownik

hasło

Eneapsullatiun (czy jakos tak): PPoA VC-MUX

Bridge Inst: active

Connection: ALways ON

Get IP: Dynamic

NAT: Enable

Defaut Rate:yes

TCP MTU Option: 1492

Dynamic Rade: RP1

Direction: Both

Multicast: Dia\sabled

W zakładce ADSL, ANEX A i tryb T1.413

PRÓWOWAŁEM RÓZNIEZ NA Defaudowych ustawieniach wpisując tylko ISP VPI VCI PPoA VC MUX login i hasło i tez nie dział

Router sie nie synchronizuje :frowning: cały czzs miga dioda ADSL

Modem ZTE działa normalnie internet. Ru=outer nowiutki

Twoje ustawienia są poprawne. Sprawdź kable, jak nie to podłącz ZTE i zobacz, czy on się teraz synchronizuje (mogła wystąpić po prostu awaria).

Ja na swoim TD-W8900G mam tutaj inaczej:

VPI:0

VCI:35

ATM Qos: UBR Without PCR

Sprawdź, może w tym problem.

Jeżeli nie w tym rzecz, to może być jak kolega wyżej powiedział.

ZTE sie synchronizuje inaczej ne byłbym w stanie napisać wiadomośći tutaj :slight_smile:

czytałem o tym ale ja nie mam opcji UBR Withhouse PCR

JESZCZE MAM PYTANIE CZY PO KAZDEJ ZMIANIE USTAWIEN WYSTARCZY WCISNĄC SAVE czy Trzeba Restartowac modem w ZakłądceMaintenance/systRestart>>> Current stetings >>> Restart ???

Wystarczy zapisać. Jak urządzenie wymaga restartu to na pewno zrobi to samo. Czy Ty jednocześnie masz podłączony i modem i router? Zrób taki numer. Odepnij od gniazdka WSZYSTKIE urządzenia (a więc i telefony) i pozostaw tylko router. Jeśli dalej nie będzie synchro, będziesz mógł pomyśleć o awarii urządzenia.

próbowałem z telefonem i filtrem i sam kabel bez telefonu. to samo :confused:

Dodane 26.07.2009 (N) 23:49

Router powrócił z serwisu. Niestety dalej nie łaczy. Był monter od TPSA powiedzaił ze mam słabe parametry łacza i sie nie da ich poprawic.

I przez te parametry mi tplink sie nie synchronizuje. U sąsiada sie zsynchronizował. musze wiec oddac tego do sklepu i wziąsc inny. Jaki polecacie router taki niedrogi z wi-fi ???

PS pisze posta pod postem ale mysle ze po takim czasie juz mozna, a nowego tematu zakładac nie chce