Router TP-Link TD-W8910G

Witam

Otóż prawie rok temu kupiłem sobie router żeby podłonczyć internet na komputer i laptop ,wszystko działało nie było żadnych problemów .Ostatnio mój syn zmieniał coś z portami w konfiguracji routera i od tego czasu nie działa internet i nie można sie zalogować do routera .Mógłbym to wszystko odwrucić jak bym tylko zalogował sie na router i tu tkwi problem, co zrobić zeby można było na to wejść ?? Prosze o pomoc .Głowimy sie nad tym juz ładne pare dni i nic nie pomaga .

Pierwsze co to trzeba zrobić RESET. Przystrzymaj przycisk reset z 15 sek. I się zresetuje do IP poczatkowego bramki.

Przywróć ustawienia fabryczne , bądź zrestartuj router.

10.0.0.1 potem chyba to w przegladarce.

resetowałem niejednokrotnie ale to nie pomaga , a wiem że powinno

O co chodzi z tym 10.0.0.1 ?? Po restarcie na to wejść ??

Tak, spróbuj czy się coś wyświetli.

bądź 192.168.0.1

a najlepiej to start>uruchom>cmd>ipconfig /all

patrzysz co jest pod bramą domyślną i to wstukujesz w adres w przeglądarce wtedy już na pewno otworzy się strona routera.

Później oczywiście konfiguracja.

Sprubuje tak jak mowisz i zaraz dam znać czy działa

Posty OT Kasuję.

Przenoszę do Sieci komputerowe

Nie ,nie działa ale nie bardzo rozumiem oco chodzi w tym ,a najlepiej to start>uruchom>cmd>ipconfig /all" bo kiedy uruchamia te cmd to wchodzi na takie czarne okno i tam mam wpisac te ipcofing ?? Bo kiedy wpisuje pisz ,nazwa ,ipcofing" nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnetrze lub zewnetrze ,program wykonywalny lub plik wsadowy "

wpisz tam dokładnie tak. ipconfig /all

NIe to też nie działa :frowning: .Nie wiem co robić prubowałem wszystkiego :confused:

Rafczak , przytrzymując przycisk reset przez około 30 sek nic się nie dzieje???

Wyłącz router z zasilania wciśnij reset i trzymaj 30sek jednocześnie włącz ponownie zasilanie

Rafczak , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif