Router tp-link td-w8960n, sieć bezprzewodowa

Witam, zakupiłem wczoraj router tp-link td-w8960n, skonfigurowałem go przez kabel, bezprzewodowo również. Wczoraj internet chodził bezproblemowo. Dzisiaj już mam problem związany z łapaniem sieci bezprzewodowej. Na dwóch komputerach które są oddalone od routera o parę metrów wcale nie znajduje sieci(wczoraj normalnie chodziło). Na routerze ikonka Internet i WLAN cały czas migają, a chyba powinny świecić ciągle. Nie znam się zbyt na tych sprawach. Co mogę zrobić?

*Edit, zapomniałem dodać że mam neostradę 2mb, do tej pory używałem liveboxa 1.

W statystykach sieci znalazłem coś takiego,

Interface

Received Transmitted

typ// Bytes Pkts Errs Drops Bytes Pkts Errs Drops

Ethernet0 75772766 812818 0 0 190592421 762801 0 0

WirelessLAN0 75640275 554042 562 0 658070713 669786 623 0

tutaj nie ma wielkiej filozofii

dla neostrady :

VPI: 0

VCI; 35

WAN LINK TYPE: PPPoA

ENCAPSULATION MODE : VC/MUX

PPP USERNAME NAZWA UŻTKOWNIKA

PPP PASWORD HASŁO

WIRELESS NATWORK NAME : wpisujesz swój SSID

NETWORK AUTHENTICATION wybierasz sposób zabezpieczeń sieci najlepiej WPA2-PERSONAL

WIRELESS NETWORK KEY: WPISUJESZ HASŁO ZABEZPIECZEŃ WI FI

klikasz Save potem Reboot i koniec musi chodzić

jeśli nie działa to znaczy ,że coś jest nie tak z routerem zdarza się tak ,że jeśli router jest wyłączany np na noc (w celu zaoszczędzenia energii elektrycznej) traci ustawienia tzn powraca do ustawień fabrycznych

Przepraszam że dopiero teraz odpisuję, ale jestem studentem, sesja i inne sprawy na głowie, nie było mnie w domu. Chciałem ponowić problem, bo to co było napisane post wyżej robiłem parę razy i nic. Jak konfiguruję na nowo wszystko fajnie, diody świecą, ale później już nie…