Router TP-LINK TL-WR340G i brak internetu

Witam. Na początku napiszę, że już trzeci dzień zmagam się z konfiguracja tego routera i nic. Szukałem porad także na innych forach ale nic nie działa.

Mój problem polega na tym, że na komputerze podłączonym do niego nie ma internetu. Moja sieć wymaga klonowania MAC’a i tak też zrobiłem (wcześniej pokazywała się strona, że wykryto nowy MAC i należy się skontaktować z dostawcą, teraz nie wyświetla żadnej strony). Komputer podłączony za pomocą kabla bezproblemowo otrzymuje nowe IP, tak samo router. Serwery DNS też są pobierane automatycznie i zgadzają się z tymi jakie miałem przy bezpośrednim podłączeniu komputera. Mogę także logować się na router. Proszę o pomoc co mogę jeszcze zmienić aby to wreszcie zaczęło działać. Z góry dziękuję.

wyłącz routerowego firewalla i powiedz czy pomogło, mam ten sam router i mi pomogło.

Security -> Firewall -> Enable Firewall (the general firewall switch) i odznacz =]

Od razu, korzystając z okazji zapytam: czemu ten router nie dzieli mi internetu po połowie tylko muszę “siłować się” z siostrą o internet ;/

Firewall mam wyłączony cały czas.