Router tp-link tl-wr340g przekazywanie sygnalu wifi

mam pytanie,posiadam router tp-link tl-wr340g i kozystam z sieci wifi niezabezpieczonej,pytanie moje jest takie,czy moge te router postawic np na parapecie aby on zlapał mi ta sieć niezabezpieczoną i przekazal do adaptera tp link do mojego komputera?chodzi mi tu o sygnał,bo mam słaby a z komputerem nie bede latał po domu.dziekuje za odopowiedz.

Trochę niejasno to opisałeś ale ja rozumiem to tak - router ma się łączyć bezprzewodowo od dostawcy internetu, tak? Potem ten sam router ma udostępniać w twoim domu łącze bezprzewodowo, tak? Jeśli na oba lub chociaż pierwsze pytanie odpowiedziałeś tak, to jest to troszkę niewykonalne, ponieważ router po pierwsze musiałby pracować w trybie AP Client, to znaczy, router łączy się bezprzewodowo z siecią operatora tak samo, jak karta sieciowa, a twój router tego nie umożliwia. Po drugie, musiałbyś mieć router z dwoma modułami WiFi, ponieważ jeśli router działa w trybie AP Client, to nie ma już możliwości bezprzewodowego udostępniania łącza, jedynie po kablu, natomiast w przypadku routera z dwoma modułami WiFi jest to możliwe, ponieważ jeden moduł działa w trybie AP Client, czyli odbiera bezprzewodowo sieć, natomiast drugi w trybie AP, czyli udostępnia bezprzewodowo internet.

Jeśli masz słaby sygnał, to zgłoś się do operatora, żeby zamontował Ci jakąś antenę na zewnątrz domu.

Pozdrawiam!

właśnie o to mi chodziło.dzięki kolego.

Nie ma sprawy :slight_smile:

Pozdrawiam!