Router TP Link WR340G i rozdział internetu

Witam.

Posiadam internet z sieci osiedlowej. W domu mam router TP Link WR340G i mam do niego podłączony kablem komputer i uruchomione WiFi. W drugim pokoju mam Dekoder n i PS3 do których chciałbym przesłać sygnał bezprzewodowo. Czy TP-Link TL-WR543G jako Client załatwi sprawę. Przesłałbym do niego sygnał radiowo z WR340G a z niego do n i PS3 kablami ?? Czy to dobre rozwiązanie czy macie koledzy inna metodę i tańszą ???

Ale skoro masz Tplinka wr340g to rozumiem, że internet idzie już kablem ethernet czyli już ten tp link ci routuje nie potrzebujesz klienta.

Jest tak.

Kabel który wchodzi mi do mieszkania (Ethernet RJ-45) jest podłączony do Tp Link-a wr340g (WAN). Z niego kablami do komputera i dekodera n , przez Wi-Fi do PS3. Wszystko jest OK. Ale chcę pozbyć się kabla do n i przesyłać bezprzewodowo z wr340g. Podczas pobierania aktualizacji PS3 przez Wi-Fi na 19% wyskoczył błąd połączenia i dopiero jak podpiąłem kabel którym mam podłączony dekoder n aktualizacja poszła 100%.

Chciałbym zrobić to tak że z wr340g idzie sygnał bezprzewodowo do drugiego routera - klienta w drugim pokoju i z niego kablami do n i PS3.

skoro tak chcesz to możesz kupić i drugiego tplinka takiego jak teraz masz. Ale co do tego zatrzymania aktualizacji, masz ustawione DHCP, albo spróbuj od nowa skonfigurować router bez podłączania kabla do n-ki tylko od razu po wi-fi.