Router WiFi Problem / Zrywanie połączenia internetowego

Witam,

Posiadam router ASUS RT-G32 i mam problem polegający na samoczynnym zrywaniu połączenia z internetem w urządzeniach mobilnych połączonych z WiFi.

Połączenie w urządzeniu pozostaje tylko wtedy gdy tablet jest używany, gdy zgaśnie, po odblokowaniu połączenie WiFi jest widoczne niestety internet nie działa, to samo dzieje się w telefonach komórkowych.

Problem występuje również przy uruchamianiu komputera połączenie jest dostępne jednak sieć internetowa nie działa, jedynym lekarstwem jest wyłączenie zasilania routera i podłączenie go ponownie.

Na domiar złego nie mogę połączyć się z routerem po wpisaniu adresu bramy domyślnej wyskakuje komunikat o niedostępności strony internetowej.

http://images47.fotosik.pl/1463/0e691bb4b450dcb8.jpg

Jest ktoś w stanie mi pomóc?

A poprawki wszystkie są wgrane miałem podbnie z innym modelem asusa oddawałem do serwisu wymieniali mi na nowy , ale znalazłem rozwiązanie że należy wgrać alternatywny soft .

Ok rozwiązałem problem, połączenie intrnetowe było podpięte pod złe wejsćie w routerze, nie pod sieć WAN, w tej chwili mogę dostać się do ustawień routera, występuje jednak inny problem sieć traci łączność co kilkanaście sekund zarówno na komputerze jaki i na urządzeniach mobilnych są to ułamki sekund, jednak jest uciążliwe i zauważalne najczęściej w grach. Sprobuję wgrać nowy soft do routera, chodź wątpię że to coś pomoże.

Wiecie może jak to naprawić?

a oto logi: (router nie ma ustawionej bieżącej daty)