Router WIFI Problem

Witam! Otóż jestem posiadaczem usługi 3w1 od firmy Dipol Białystok (Internet , Telefon , Telewizja). Chciałbym zmienić router . Niestety nie wiem na jaki. Interesuje mnie tylko router z funkcją WIFI z wejściami takimi jak ten mój router bez wifi

Bez tych wejść nie będę miał internetu,telefonu itp .

Model routera (Mojego) : ARRIS TM501B

Zdjęcie: dsfsdfsdfsf.jpg

Proszę o pomoc ; ]

Pozdrawiam

Trochę niejasno wyrażasz myśli, ale domyślam się, że jedynym powodem chęci wymiany rutera jest brak WiFi?

Jeśli tak - zupełnie niepotrzebnie chcesz go wymienić. Wystarczy dokupić (w końcu i tak musisz wydać pieniądze…) najprostszy ruter, który podłączysz kablem sieciowym do gniazda sieciowego - dokładnie w to miejsce, w które podłączasz komputer; następnie już komputer/y do rutera - kablem lub przez WiFi.

Moja propozycja to np. TP-Link TL-WR340G - tani, dobry, niezawodny i z wystarczającą ilością możliwości konfiguracyjnych.

Tak naprawdę to co pokazałeś na zdjęciu to nie router a modem kablowy z VoIP. Po prawej masz wejście kablowe koncentryczne, po lewej małe telefoniczne gniazdko RJ-11, i środkowe LAN RJ-45. Wifi jak kolega wcześniej napisał uzyskach podłączając router do LAN RJ-45. Tyle że ja bym ci już zaproponował niewiele droższy model ale już ze standardem N TP-LINK WR740N.