Router - zapomniane hasło

hej, po czyszczeniu kompa - do zera, zapomniałem hasła do wifi. Nie pamiętam nic z hasła. Używałem tylko tego kompa do tego wifi, więc nie mam nigdzie zapisanego hasła. Zabezpieczenie - WEP (wiem że stare, bo go dawno nie konfigurowałem). Restart nic nie dał. Nie miałem filtrowania MAC. Pytam się, czy byłaby opcja odzyskana hasła przez mój komputer? Wiem, pomyślicie sobie czemu po prostu nie podłącze kabelek, wbije do routera i zmienię hasło? Otóż to, wejście do routera też mam zmienione (czyli nie orginalne admin admin). Wracam do pytania: czy jest możliwość, żebym złamał hasło do mojego routera przy użyciu programu, którego znajdę w internetach? Jak tak to podam kilka potrzebnych infromacji:

OS: windows vista (szkoda, że nie linux :()

router: axesstel MV610 (tak, CDMA, mieszkam na zadupiu)

może to trwać nawet 5 godzin ale powiedzcie czy jest taka możliwość i jakim programem to zrobić.

plz help

Jeżeli masz spisane wszystkie dane konta pozwalającego na połączenie z internetem , możesz wykonać reset do ustawień fabrycznych (przycisk reset - przytrzymujesz ok 10 sek.).

Spowoduje to przywrócenie domyślnego loginu/hasła i możesz ponownie skonfigurować router.

Pamiętaj , że bez danych konta nie będziesz mógł połączyć się z internetem , więc upewnij się że je masz przed resetem.

Nie znalazłem instrukcji do Twojego modelu ale w MV 510 powinno być podobnie jak u Ciebie.

Dzięki, temat do zamknięcia.