Rower do 3200zł

Witam,

dość niecodzienne pytanie jak a forum komputerowe. Otóż chcę kupić nowy rower do max. 3200 zł. Myślałem nad tym lub jakimś fajnym giant-em. Może poradzicie coś innego? Z góry dzięki za odpowiedz :wink:

Wheeler, Merida , dobre rowery.

Za te pieniądze to ludzie kupują samochody a ty tu wyskakujesz z rowerem :slight_smile: najlepiej żebyś zadzwonił do jakiegoś renomowanego sklepu hurtowni z rowerami i poproś o poradę może ktoś się na tym zna i ci pomoże :slight_smile:

Wygląda nieżle, nadaje się do poważniejszej zabawy;), ale zapomnij o komforcie jazdy przy aluminiowej ramie - jest bardzo sztywna, stąd bardziej nadaje się do wyczynu… Amortyzator też mógły być lepszy.

loooooool te rowery sprzedają w hipermarketach

dobre firmy to :

Giant,Kona,Scott,Author

napisz do czego będziesz używać ten rower to ci coś znajde

za 3200 to bym radził Ci poskładać sobie rower z części:

Ja sobie już kilka wyczynowych MTB poskładałem w życiu więc jak coś to tak jak napisano wyżej napisz co potrzebujesz,jaki styl jazdy preferujesz.

Obecnie użytkuję rower poskładany tak:

Rama: Author Vision Super Light Snake Design (chyba już nie produkowana), wyśmienita rama, świetnie pracuje podczas obciążeń

Osprzęt: Całość Sram 9.0, jedynie tylna przeżutka Sram X0

Felgi: Mavic Crossmax XL

Korba: Truvativ FiveD

Support: Race Face Evolve

Z osprzętu to tyle. Każdą z ‘części’ polecam w 100%. Sprawdzone w ekstremalnych warunkach

Btw. Wheeler, Merida to bardzo uznane marki, szczególnie Wheeler. Merida za to robi wyśmienite ramy z górnej półki.

Co do Scott to ta firma już się “skończyła” jak dla mnie.

Złączono Posta : 23.05.2007 (Sro) 11:02

Już na ramach z Al6061 które naprawdę mocno pracuje, jeździ się dobrze. Cr-Mo jest duzo bardziej sztywne niż Al nie wspominając o stali…

dla mnie merida i wheeler sie skonczyly jak zobaczylem ze sa sprzedawane w promocjach w hipermarkecie , scott nigdy nie byl by tak sprzedawany

Witam. Sorka że podczepuje się pod temat ale mam podobny fundusz na rower jak kolega :wink: Co sądzicie o tym rowerze ? http://www.rowerowy.com/rowery/northsho … _2007.html Potrzebuje roweru głównie by pojeździć i przy okazji poskakać np. ze schodów itp. Tylko że w tym rowerze wydaje mi się że będzie sie lekko pedałowało czyli większy wysiłek będzie potrzebny do szybszej jazdy. ?

ten jest tanszy a niektore czesci ma lepsze

http://www.rowerowy.com/rowery/northsho … _2007.html

lol, co ty powiesz :? mój znajomy ma te rowery i dobre hamulce, przerzutki sie nie psują, wzmacniane koła, lekkie i wytrzymałe.

hehe moze miec wszystko dobre do czasu , pewnego razu bedzie hamowac przed przejsciem i mu hamulce puszcza i ?? , a po co kola wzmacniane ?? co bedzie ktos naparzal z kałacha ze wzmacniane sa potrzebne ??

Dałeś, masz wyobraźnię.

Za te pieniądze to się rower składa osobno.

Najlepiej to zajrzyj na jakieś forum rowerów MTB i tak ci złożą jakiś fajny sprzęt

ja bym kupił meride