Rower do 650 zł

no dobra ja nie mowie o skladakach krossa czy innych tam hulajnóg :stuck_out_tongue: ale conajmniej o takich jak zaproponował

czarny owiec ,wiadomo że to nie pierwsza klasa ale za tą cenę =D>

P.S. ja w twojej sytuacji jesli nie chcesz składać roweru to wez tego krossa ( od czarnego owca )i ew. pużniej jakaś wymiana przeżutek czy korbowodu który zapewne ci się zetrze w pył :stuck_out_tongue:

No tak chociaż ma on lekką ramę i wydaję mi się że dało by radę na tym trochę pochulać :smiley: ale na tym czymś podobnym do rowera po przejechaniu km odechciało by się ładnie wyglądających zabawek…

Mój stary rower kupiłem w 2000 roku za 600 zł i jeżdżę do teraz choć już chce sprzedać bo za mały

A wygląda tak

http://tnij.org/footy

To ja nie rozumiem dlaczego taki rower co podałem ma się rozwalić szybko…

pycia14

spokojnie pochula a po przejechaniu tych pary km kupił by porządny osprzęt min. deore lx i wcale zle by na tym nie wyszedł

usSeeR

no bo tak teraz jeśli nie wiesz jest rok 2008 i wszystko to tandeta z chin więc trzeba uważać na to co się kupuję , a pozatym nie tylko chodzi o trwałość produktu ale też o komfort jazdy i o to ażeby ten produkt nie doprowadził cię do np. kalectwa albo i gorzej :evil:

P.S. nie wiem jakim cudem przez tyle lat wytrzymaleś z tym rowerem i jak on sam wytrzymał ??? hmmm… dziwne :smiley:

P.S. nie wiem jakim cudem przez tyle lat wytrzymaleś z tym rowerem i jak on sam wytrzymał ??? hmmm.. dziwne :D

Jak widać jeszcze całkiem się trzyma, tylko jak byłem mały do porysowałem do trochę hehe

To ja już nie wiem co mam kupić… :expressionless:

no napewno nie te ktore ty znalazłeś , ja osobiście jak na ten budzet to samemu bym sobie pokupywal części i złożył rowerek ,ale jak chcesz rower w całości kupić to http://www.allegro.pl/item356548314_kro … azja_.html

na allegro naprawde nic lepszego nie znalazłem w tej cenie ,a w tym rowerku rama jest wporządku wiec jak podczas ekstremalnej jazdy coś ci się uszkodzi to bez problemu sobie wymienisz ,wiec jak chcesz ale za tą cene ja bym brał ten rower i już