Rozbudowa HP Pavilion dv6705ew

siemka ja k w tytule ,mam zamiar kupić od ciotki tego laptopa i chciałbym juz się teraz dowiedzieć czy będę go mógł jakoś rozbudowac chodzi o ram i grafike… ,ten ciotki ma 1 gb i viste a to troche zamało na ten system… ja osobiscie na pc tez mam 1gb i viste ale odczuwam ze to przymało czasami…

chcem kupić lapka bo pc juz się przezarł mi troche a zwłaszcza ze ostatnio coś szwankuje :roll:

prosze o odpowiedzi z jakimi konsekwencjami moze sie wiazać rozbudowa… (o ile taki są … ale od ramu chyba niepowinno być :smiley: co innego z grafą o ile mozna ją wstawić )

Ram możesz dorzucic nie bedzie problemu.Generalnie jednak odradzam Ci kupno tego laptopa.Mają wadliwe płyty główne.

Zrobisz jak uważasz.

Miałem go i był 3 w serwisie na płyte główną

hmmm moja ciotka ma grubo ponad rok i wszystko oki i nigdy niebył w naprawie…

a co sie z tymi płytami dzieje konkretnie??

mi on tak tylko by słuzył do neta,filmów (chociarz to troche smieszne na takim ekraniku :smiley: )

i do gierek bardzo zadko i to mało wymagających typu cs, quake 3 moze far cry 2 :twisted: (uwierzcie chodził na dużo słabszej konfiguracji pc )

niema mowy o podkrecaniu chociarz z złyne z duszenia słabych sprzetów :stuck_out_tongue: ale niebezprzesady…

a da sie to wogóle jakoś podkręcić ?? 8)

ile ramu maks mozna wpakować ?? gdzie go dostane ?? ile kosztuje kość np 2 gb??