Rozbudowa komputera - czy warto poczekać

Witam !

Zebrałem troche pieniędzy i chciałbym zapytać Was o zdanie czy jest sens rozbudować mój komputer, czy lepiej poczekać z tym do np. wakacji :smiley:

Mój komputer :

AMD Athlon 4800+ x2

Asus M2N-E

GF 9600GT Palit Sonic+

Zasilacz Modecom MC-350 ( :expressionless: )

Odudowa - Tracer Phantom

Karta dźwiękowa - zintegrowana na płycie głównej

Napęd - jakiś Lite-On za 150 zł ;]

Dysk - Seagate Barracuda 160GB

Powiedzcie, czy jest sens cokolwiek NARAZIE rozbudowywać, czy faktycznie zaczekać

Z góry dziękuje :wink:

Możesz kupić procesor E8200 za 550zł i płytę główna Foxconn P35A-S.

Z reszta np. Grafika poczekaj do wakacji.

Po co cokolwiek zmieniać ?

Przecież każda gra Ci śmiga ? Chyba że chcesz pokazać jakiego Ty to kompa nie masz ?

ile ramu masz ?

No właśnie… tak jakby się chciał pochwalić. Jedyne co na razie sobie zmień, to jak masz, jakieś w miarę dobre głośniki, kup sobie Audigy SE albo Gamera z serii X-Fi, bo jak widzę podałeś że masz kartę muzyczną integre.

Ram ma napisany w podpisie swoim… :stuck_out_tongue: :P.

Hehe, nie :stuck_out_tongue: Mieszkam na wsi :smiley: Tu i tak nie wie o co kaman :frowning: Gierki wszystkie pykają ( nie wiem jak Crysis)

No to trochę szkoda wymieniać jak póki co działa. Możesz pobawić się w oc jeżeli masz jakieś funkcje na tej płytce.

Tak zastanawiałem sie nad tym, aby proca podnieść do 3,00 ghz. Ale jeśli chodzi o o/c to jestem kompletnie ‘łysy’. Coś tam w biosie jest o o/c ale nie wiem dokońca co :smiley: Może poczytam o tym i ewentualnie podkręce :wink:

Tylko pamiętaj żeby podkręcać z “głową”

A i nie wiem czy ten zasilacz wytrzyma jakieś mocniejsze podkręcenie…http://allegro.pl/item351206485_rewelac … lsce_.html ten będzie odpowiedni

Zasilacz wytrzyma, ewentualnie OCZ StealthXStream 500W, Corsair 450W, Seasonic 380W.

Po co ma kupowac zasilacz, skoro on wytrzyma … :?