Rozbudowa komputera

(Kuba Kolodziejczyk) #1

Witajcie komp jak w podpisie- co opłaca się w nim wymienić do kwoty 300zl?

Pozdro

(Michal Kolatek) #2

Proca na 2 rdzenie, Birsbane, lub Windsor rev. F3

(system) #3

władowałbym albo 512 ram kingston albo 1giga obrazu ale to zależy czy ci nie będzie szkoda kasy :stuck_out_tongue: albo jak chcesz tak wydać kasę to odrazu dual ramki jak obsłuży ci płyta główna lub sprzedać starą kartę graficzną kupić lepszą bo nie widzę w opisie jaką masz kartę graficzną

(Kuba Kolodziejczyk) #4

nie widzisz bo integra :P, Tobi jeżeli procesor to mam 350zł, jaki polecasz?

(Michal Kolatek) #5

Najmocniejszy za 350zł, lub tańszy np X2 3800+ F3 i podkręcić

Jak tego Semprona masz mocniej wykręconego, a komp do gier to kartę bym zmienił (Galaxy Zalman 7600gs), proc w grach na słabej 6100 dużo nie doda.

(system) #6

to nie lepiej kartę graficzną kupić ? :twisted:

(Kuba Kolodziejczyk) #7

stary ja na nim 3000mhz zrobilem ale to na kn9, Grafa do bf2 wystarcza a tylko w to gram, zalezy mi na szybkosci kompa, czy ten procek da mi kopa np 4400+?

(Michal Kolatek) #8

Na 2 rdzeniach nie ma denerwującego zjawiska w postaci mulenia, jest wygodniej.

(Kuba Kolodziejczyk) #9

o własnie o to mi chodzi, długie wychodzenie z gry i dochodzenie kompa do normalnego działania

(Michal Kolatek) #10

Też wina ramu, doczytuje z dysku

np x2 3800+ 220 zł 65/35W

i dokupić 1 gb ramu

(Kuba Kolodziejczyk) #11

to w takim razie znajdz mi proca +1gb ramu do 350zl

Złączono Posta : 11.08.2007 (Sob) 21:40

mam taką możliwość że kupie tego proca, i dokupie do moich kingstone 2x512 Goodram, Dobre to?, czy lepiej athlon x2 4400+

(Michal Kolatek) #12

Ramu nie powinno się mieszać.

Jak nie używasz ramożernej visty teraz proc, ram można później.

(Kuba Kolodziejczyk) #13

bleee Vista, ta gra ma za duże wymagania Xd

Ram kupie potem, najprawdopodobnie sprzedam te co mam i kupie goodram pro 2x1gb, a narazie 4400 + bo ma wysoki mnożnik

I takie pytanie czy ten amacrox bedzie bezpieczniejszy od mojego dawnego feela bo troche kasy na niego wydałem

(Michal Kolatek) #14

Amacrox jest wyposażony we wszelki możliwe zabezpieczenia, na egieldzie jedna osoba testowała, zasilacz nie poda napięcia jeśli wyczuje że gdzieś jest zwarcie, raz robiłem podobny test z feelem ecs k7vza poszła z dymem :lol:

(Kuba Kolodziejczyk) #15

uff to dobrze, A Tobi mógłbyś podać do siebie GG, bo na to co kiedyś podawałes jakaś babka pisze