Rozbudowa komputera

Witajcie komp jak w podpisie- co opłaca się w nim wymienić do kwoty 300zl?

Pozdro

Proca na 2 rdzenie, Birsbane, lub Windsor rev. F3

władowałbym albo 512 ram kingston albo 1giga obrazu ale to zależy czy ci nie będzie szkoda kasy :stuck_out_tongue: albo jak chcesz tak wydać kasę to odrazu dual ramki jak obsłuży ci płyta główna lub sprzedać starą kartę graficzną kupić lepszą bo nie widzę w opisie jaką masz kartę graficzną

nie widzisz bo integra :P, Tobi jeżeli procesor to mam 350zł, jaki polecasz?

Najmocniejszy za 350zł, lub tańszy np X2 3800+ F3 i podkręcić

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=241043

Jak tego Semprona masz mocniej wykręconego, a komp do gier to kartę bym zmienił (Galaxy Zalman 7600gs), proc w grach na słabej 6100 dużo nie doda.

to nie lepiej kartę graficzną kupić ? :twisted:

stary ja na nim 3000mhz zrobilem ale to na kn9, Grafa do bf2 wystarcza a tylko w to gram, zalezy mi na szybkosci kompa, czy ten procek da mi kopa np 4400+?

Na 2 rdzeniach nie ma denerwującego zjawiska w postaci mulenia, jest wygodniej.

o własnie o to mi chodzi, długie wychodzenie z gry i dochodzenie kompa do normalnego działania

Też wina ramu, doczytuje z dysku

np x2 3800+ 220 zł 65/35W

i dokupić 1 gb ramu

to w takim razie znajdz mi proca +1gb ramu do 350zl

Złączono Posta : 11.08.2007 (Sob) 21:40

mam taką możliwość że kupie tego proca, i dokupie do moich kingstone 2x512 Goodram, Dobre to?, czy lepiej athlon x2 4400+

Ramu nie powinno się mieszać.

Jak nie używasz ramożernej visty teraz proc, ram można później.

bleee Vista, ta gra ma za duże wymagania Xd

Ram kupie potem, najprawdopodobnie sprzedam te co mam i kupie goodram pro 2x1gb, a narazie 4400 + bo ma wysoki mnożnik

I takie pytanie czy ten amacrox bedzie bezpieczniejszy od mojego dawnego feela bo troche kasy na niego wydałem

Amacrox jest wyposażony we wszelki możliwe zabezpieczenia, na egieldzie jedna osoba testowała, zasilacz nie poda napięcia jeśli wyczuje że gdzieś jest zwarcie, raz robiłem podobny test z feelem ecs k7vza poszła z dymem :lol:

uff to dobrze, A Tobi mógłbyś podać do siebie GG, bo na to co kiedyś podawałes jakaś babka pisze