Rozbudowanie mego kompa?

witam,chce rozbudowac kompa,moze moj komp nie jest najlepzszy,ale niechce kupowac nowego tylko go troche ulepszyc, np karta dzwiekowa,graficzna it.

Patametry mego kompa to:

AMD Duron procesor 850Mhz

128 MB RAM

Karta dzwiekowa zintegrowana z plyta glowna.

karta graficzna NVIDIANV11 - 64 megowa

win 98

dysk 40 GIGA

cd-rom LG 52

Komputer sluzy mi przewaznie do internetu,ale nbajbardziej mi zalezy na karcie dzwiekowej jaka mam kupic, i zestawie 5.1 .prosze o porade?

kaspers , a jaką masz płytę główną?

Moim zdaniem to nie masz co ulepszac. I tak w nowsze gry nie zagrasz. Procek słaby, pam,ięci mało i pewnie karta graficzna słaba. Wogóle nie myśl o ulepszaniu tego komputera. Miałem P$ 1,65ghz , geforce 2 64mb , 768 ram i był słaby więc teraz mam nowy. Ale róznicy wielkiej nie poczułem. Gry zacinają się nadal, mimo core2duo 1,86ghz i x1950pro.

a jak sprawdzic jaka mam plyte glowna bo ten komp dostalem w spadku

kaspers pobierz program EVEREST (na voratalu jest) i zobacz.

a to na komputezrze tylko się gra :expressionless: ??

kaspers

dołóż 128 ramu koszt ok 30 zł.

podaj jaki masz zasilacz(moc i marka) bo po dołożeniu ramu i karty dźwiękowej zasilacz może niewytrzymać.Ile masz pieniędzy na modernizacje?

Moja plyta głowna

Nazwa płyty głównej ECS K7VZA (5 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 3 DDR DIMM, Audio)

Złączono Posta : 05.03.2007 (Pon) 4:52

a gdzie mam sprawdzic jaki mam moc i marke zasilacza, na modernizaje przeznaczam tak 200 zl

Otwórz obudowe i przeczytaj co na zasilaczu pisze.

To na zakupy w allegro wystarczy :wink:

Na zasilaczu pisze Emiter SP. Z.O.O a moc AC 230 W

:o Chyba chodzi o moc wejściową do zasilacza ja jeszcze nie widziałem zasilacza 230W to pewnie źle przeczytałeś (widziałem ale przypadkiem 80W do kompa :stuck_out_tongue: )

Pozdro :stuck_out_tongue:

tylko na co napislem pisze na moim zaslaczu, i co powiecie o tym komie z taka plyta glowna, co moge w nim zmienic,najbardziej zlaezy mi na dzwieku,bo karta jest zintegrowana?

Zmień, na np Delte 350W ~40 zł na allegro.

]

kup klawiaturę z Altem :?

Creative Sound Blaster Audigy SE ~100 zł

Ramu by się przydało (przynajmniej ja bym dołożył z 256)

Zobacz czy te kiepskie G-Luxony (kondensatory) na płycie nie są wylane lub wybrzuszone.

Oj to ty mało widziałeś ;]

Ja mam taki ale codegon :x

ta karta dzwiekowa bedzie wspóldzialala z moja plyta glowna