Rozdzielczość ekranu przy starcie systemu zmienia się sama

witam, mam taki problem, od kilku dni przy włączaniu kompa mam ustawioną inna rozdzielczość niż normalnie, w dodatku nie mogę jej zmienić, problem ten rozwiązuje się dopiero po ponownym uruchomieniu kompa, co z tym zrobić :?:

screeen ostatnio zainstalowanych aktualizacji

http://i38.tinypic.com/k0ftp5.jpg

normalna rozdzielczość

http://i37.tinypic.com/2zhe749.jpg

podczas błędu ustawia się na 1024 :frowning:

darek719b , nazwij proszę temat konkretnie bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

wgraj sterownik monitora ponownie, powinno pomóc…

ale ja żadnych sterowników nigdy nie wgrywałem, mam laptopa i zainstalowałem sobie na nim 7 :smiley: i wszystko chodziło od roku normalnie

a no to trzeba było odrazu że to laptop…

proponuję:

1)przywróć system przywracaniem systemu do dnia gdy było ok

lub

2)zainstaluj na nowo stery do karty graficznej

mam laptopa Asus X5DIJ series ze strony producenta zainstalowałem to VGA_Intel_WIN7_32_z815102021

coś jeszcze powinienem doinstalować bo problem nadal jest aczkolwiek zdarza się dużo rzadziej, na ostatnie 20 uruchomień systemu jeden raz zmieniła mi się rozdzielczość w ekranie , i 2 razy nie było nic widać, a po wpisaniu hasła laptop się włącza ale i tak nic nie widac :frowning:

http://support.asus.com/download/downlo … uage=pl-pl

Witaj. Abyś mógł raz na zawsze pozbyć się problemów ze sterownikami, Proszę zainstaluj DriverMax i postępuj zgodnie z tym:

http://windows7forum.pl/szukanie-i-aktu … -3501.html

( temat z forum Windows 7 )

no brawo, wreszcie konkrety :smiley: powinno pomóc, widzę że program konkretny a ja mam strasznie nie aktualne sterowniki :smiley: dzięki wielkie za pomoc :smiley: