Rozdzielczość problem

Mój problem polega na tym,że niemogę ustawić rozdzielczości.W ustawieniach wskazuje mi,że rozdzielczość jest prawidłowa,tj.1024/768,a obraz jest po obu stronach lewej i prawej czarny,a od góry i na dole prawidłowy.jak zrobić,by przywrócić do normalnych rozmiarów.

Wejść do ustawień monitora i rozszerzyć obraz

Dzięki za odpowiedż,proszę byś mi podpowiedział jak to zrobić bo nie wiem jak.

Tymi guziczkami na obudowie.

Instrukcja do monitora i poczytaj.

Nic to nie pomogło,już naprawdę nie wiem.

Nie chcę cię martwić, ale to może oznaczać uszkodzony monitor. Za rozszerzanie obrazu odpowiada ikonka mniej więcej o takim wyglądzie:

ikonkadn6.jpg

możliwe że masz bardzo stary monitor, też mam taki jeden w firmie i ustawiłem rozdzielczość 800/600 i mimo całkowitego rozciągnięcai obrazu po bokach, na górze i dole są dosyć duże paski…

chyba że było normalnie a teraz zrobiły się paski, spróbuj przeinstalować sterowniki a jak to nie pomoże to możliwe jest uszkodzenie monitora ale poczekaj jeszcze może na inne posty…

Dzięki,a możesz mi powiedziedż gdzie je znajdę,i jak to zrobić,i czy nie trzeba odinstalowywać poprzednich?

Monitor to?

Karta grafiki to?

System to?

Na monitorze wciskasz przycisk Menu i szukasz w menu (poruszając się za pomocą strzałek lub pokrętła zależnie od wersji monitora) napisu H-Size. wciskasz klawisz Menu jeszcze raz lub klawisz OK zależy czym wybierasz i za pomocą strzałek lub pokrętła rozszeżasz obraz.