Rozdzielczość problem


(Kyrneh1) #1

Mój problem polega na tym,że niemogę ustawić rozdzielczości.W ustawieniach wskazuje mi,że rozdzielczość jest prawidłowa,tj.1024/768,a obraz jest po obu stronach lewej i prawej czarny,a od góry i na dole prawidłowy.jak zrobić,by przywrócić do normalnych rozmiarów.


(MarS) #2

Wejść do ustawień monitora i rozszerzyć obraz


(Kyrneh1) #3

Dzięki za odpowiedż,proszę byś mi podpowiedział jak to zrobić bo nie wiem jak.


(michalj82) #4

Tymi guziczkami na obudowie.


(JNJN) #5

Instrukcja do monitora i poczytaj.


(Kyrneh1) #6

Nic to nie pomogło,już naprawdę nie wiem.


(michalj82) #7

Nie chcę cię martwić, ale to może oznaczać uszkodzony monitor. Za rozszerzanie obrazu odpowiada ikonka mniej więcej o takim wyglądzie:

ikonkadn6.jpg


(Adrian) #8

możliwe że masz bardzo stary monitor, też mam taki jeden w firmie i ustawiłem rozdzielczość 800/600 i mimo całkowitego rozciągnięcai obrazu po bokach, na górze i dole są dosyć duże paski...

chyba że było normalnie a teraz zrobiły się paski, spróbuj przeinstalować sterowniki a jak to nie pomoże to możliwe jest uszkodzenie monitora ale poczekaj jeszcze może na inne posty...


(Kyrneh1) #9

Dzięki,a możesz mi powiedziedż gdzie je znajdę,i jak to zrobić,i czy nie trzeba odinstalowywać poprzednich?


(JNJN) #10

Monitor to?

Karta grafiki to?

System to?


(Andrzejdymek) #11

Na monitorze wciskasz przycisk Menu i szukasz w menu (poruszając się za pomocą strzałek lub pokrętła zależnie od wersji monitora) napisu H-Size. wciskasz klawisz Menu jeszcze raz lub klawisz OK zależy czym wybierasz i za pomocą strzałek lub pokrętła rozszeżasz obraz.